گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدید منتشر شده از عنوان The Legend of Zelda Breath of the Wild

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰

عنوان The Legend of Zelda Breath of the Wild، آخرین عنوان در سری عنوان‌هایی است که بر روی وی‌یو و نینتندو سویچ عرضه می‌شوند. این عنوان بلاخره زمان عرضه مشخصی دریافت کرد و هم‌چنین برای پیش سفارش در تمام مناطق در دسترس قرار گرفته است. این عنوان همچنین بر روی فروشگاه آمازون کشور ژاپن نیز، برای پیش سفارش در دسترس است.

تصویر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که نقشه‌ی محیط داخل این عنوان را به نمایش میگذارد. نقشه‌ی جدید این عنوان که در پایین می‌توانید آن‌را مشاهده کنید، کیفیت خیلی بهتری نسبت به نقشه‌های قبلی The Legend of Zelda دارد؛ در نتیجه ما می‌توانیم بیشتر در مورد Hyrule اطلاعات کسب کنیم.

نقشه شهر Hyrule

همچنین با تشکر از شرکت آمازون ژاپن، تصاویری از محیط بازی نیز منتشر شده است. نیازی نیست بگوییم که این تصاویر واقعا خیره کننده اند.

با اینکه بدیهی است، نسخه سویچ این عنوان قطعا بهترین خواهد بود، ولی نسخه وی‌یو نیز از نظر کیفیت خوب است؛ شما می‌توانید با تصاویری که از این عنوان بر روی وی‌یو منتشر شده است، کیفیت را قضاوت کنید.

در طی مراسم نینتندو سویچ در انگلستان، یکی از افرادی که این عنوان را تجربه کرد، گزارشی داده است که در ادامه آنرا می‌خوانید:

هرچه بیشتر عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild را تجربه کردم، میزان صبرم برای تجربه نسخه کامل این عنوان کمتر می‌شد. من باید متوجه شوم که آیا جهان داخل بازی واقعا اینقدر بزرگ و چشم‌گیر است یا خیر؟ و اینکه آیا سیاه‌چال‌ها آیا واقعا دوباره فرمول Zelda را اختراع می‌کنند، پیمان شکنی می‌کنند یا رویکرد بازگشت به اصول اولیه را در پیش خواهند گرفت؟ من به طور باور نکردنی هیجان‌زده هستم، ولی با این‌که کمتر از دو ماه به عرضه‌ی این عنوان باقی مانده است؛ اطلاعات کمی راجع به این عنوان در دست دارم که موجب نگرانی و عصبانیت ام در این مورد می‌شود.

زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد؛ ولی برای الان، عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild عنوانی است که من بیشتر از هر عنوان دیگری برای انتشار آن، انتظار خواهم کشید، تا زمانی که در دستانم بگیرمش.

این عنوان در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۷ در تمام مناطق عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید