بازی Heroes & Generals به رکورد ۱۰ میلیون کاربر ثبت نام شده رسید

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
بازی Heroes & Generals به رکورد 10 میلیون کاربر ثبت نام شده رسید

به‌تازگی شرکت بازیسازی Reto-Moto در رابطه با عنوان شوتر اول شخص آنلاین خود که در دوران جنگ جهانی دوم جریان می‌یابد، بازی Heroes & Generals اعلام کرده است که این بازی هم اکنوان دارای ۱۰ میلیون کاربر ثبت نام شده می‌باشد.

بازی Heroes & Generals حدود سه ماه پیش عرضه شده بود و در این مدت دو بروزرسانی با نام‌های XP for Friends و Warbird and Tail Gunners برای این عنوان منتشر شده است و به‌نظر می‌رسد بزودی شاهد عرضه یک بروزرسانی دیگر نیز خواهیم بود.

جیکوب اندرسن، کارگردان بازی از شرکت Reto-Moto در این رابطه می‌گوید:

دستیابی به ۱۰ میلیون کاربر ثبت نام شده برای بازی Heroes & Generals یک موفقیت بسیار مهم و خوشایند برای ما در شرکت Reto-Moto می‌باشد، داشتن چنین جامعه بزرگی برای ما یک روحیه و قوت قلب به حساب می‌آید. عرضه بازی Heroes & Generals فقط یک شروع برای ما بوده است و ما محتویات بسیار خوب و زیادی برای این بازی در نظر گرفته‌ایم، ما نقشه‌های زیادی برای گسترش و بهبود بازی در سال ۲۰۱۷ داریم و انتظار تحقق یافتن برنامه‌های ما بسیار سخت خواهد بود. به نظر من سال ۲۰۱۷ یک سال بسیار موفقیت آمیز برای بازی Heroes & Generals می‌باشد، ما هواپیماها، وسایل نقلیه و اسلحه‌های بیشتری را در قالب بروزرسانی‌های مختلف به بازی اضافه خواهیم کرد همچنین درنظر داریم تا نقشه‌های بیشتری را در سال ۲۰۱۷ در دسترسی طرفداران خود قرار بدهیم.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید