استودیوی Sledgehammer قصد دارد یک طراح حرفه‌ای محیط را برای سری جدید بازی Call of Duty استخدام کند

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳
استودویوی Sledgehammer قصد دارد یک طراح حرفه‌ای محیط را برای سری جدید بازی Call of Duty استخدام کند

هنوز هیچ اطلاعات معتبری از نسخه سال ۲۰۱۷ بازی Call of Duty منتشر نشده با این حال استودیوی سازنده در هفته گذشته اشارات جزیی به سری جدید بازی داشته است. به‌نظر می‌رسد سازندگان می‌خواهند تمرکز ویژه‌ای بر روی بخش گرافیکی و نمایی بازی داشته باشند تا بتوانند از هر جنبه عنوانی با کیفیت بصری بسیار بالا در اختیار طرفداران خود قرار دهند.

به‌منظور رسیدن به کیفیت هرچه بالاتر نمای بصری بازی استودیوی Sledgehammer قصد دارد تا در طی یک فراخوان رسمی، یک طراح محیطی را جذب کند، این طراح باید با انواع برنامه‌ها و جزییات گرافیکی برای ساخت محیط‌هایی با کیفیت بصری بسیار بالا آشنایی کامل داشته باشد، از دیگر وبژه‌گی های کلیدی داوطلبان باید به سابقه کاری آن‌ها اشاره کرد، داوطلبان باید سابقه طراحی محیط‌هایی با گرافیک بسیار بالا و مدلسازی حرفه‌ای را در کارنامه خود داشته باشند، ذهن باز و خلاق و قدرت آنالیز داده‌ها برای موفقیت در این پروژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود همچنین داشتن خلاقیت و آشنایی با بازی‌های شوتر اول شخص و بازی‌های ویدیویی از مشخصات کلیدی این طراح به شمار می‌آید.

لازم به ذکر است که استودیوی Sledgehammer داشتن این خصوصیات را برای داوطلبان یک امتیاز مهم تلقی کرده است.

نسخه جدید سری بازی‌‌های محبوب Call of Duty به احتمال زیاد به مانند رسم هرساله در ماه می معرفی می‌شود و در ماه نوامبر سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید