با یک بار شارژ جوی-کان، می‌توانید ۲۰ ساعت از آن استفاده کنید

۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰

یکی از پرسش‌هایی که در جریان مراسم رونمایی کامل از کنسول نینتندو سوییچ، به آن پاسخی داده نشد، میزان مدت زمان استفاده از کنترلر جوی-کان است. حال اطلاعات بیشتری پیرامون این موضوع منتشر شده است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

طبق گزارش برخی از خبرنگاران حاضر در مراسم رونمایی از کنسول نینتندو سوییچ که روز جمعه ۲۴ دی‌ماه (۱۳ ژانویه) در شهر نیویورک برگزار شد، برخی از کارمندان شرکت نینتندو تائید کردند که با هر بار شارژ کنترلرهای جوی-کان، می‌توان تقریباً تا ۲۰ ساعت از آن‌ها استفاده کرد؛ البته پرواضح است که میزان مصرف باتری این کنترلر خلاقانه، بستگی به چگونگی و شرایط استفاده از آن دارد که عمر اتمام شارژ باتری آن را متغیر می‌کند.

این اطلاعات را سردبیر وب‌سایت IGN، خوزه اوترو (Jose Otero)، از یکی از نمایندگان شرکت نینتندو بدست آورده است. وی پس از کسب این اطلاعات، با اشتراک پیام زیر در توییتر خود، نسبت به انتشار آن‌ها (اطلاعات اشاره شده) اقدام کرد:

“برای کسانی که مایل به دانستن هستند، نینتندو به من گفت که با هر بار شارژ کنترلر جوی-کان، می‌توان ۲۰ ساعت از آن استفاده کرد.”

همانطور که گفته شد، میزان مدت زمان استفاده از جوی-کان‌ها بستگی به نحوه‌ی استفاده از آن دارد. طبیعتاً برای تجربه‌ی بازی‌ای که از حداکثر توانایی‌های این کنترلر از جمله سنسورها و دوربین‌هایش نظیر ۱-۲ Switch یا Arms، استفاده می‌کند، این میزان متغیر خواهد بود.

کنسول نینتندو سوییچ، روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید