تماشا کنید: عنوان Wonder Boy: The Dragon’s Trap برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

سال گذشته، Lizardcube سازنده و DotEmu ناشر اعلام کردند که عنوان Wonder Boy: The Dragon’s Trap که به نوعی یک نسخه بازسازی شده برای بازی Wonder Boy III: The Dragon’s Trap شناخته می‌شد، در راه کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی است. مدتی بعد از آن اعلام شد که این بازسازی با همکاری خالق سری، یعنی آقای ریوچی نیشیزاوا (Ryuichi Nishizawa) در حال ساخت و توسعه است و همان طور که پیشت اشاره شده بود، بازی بر اساس عنوانی قدیمی و اریجنیال در سال‌های گذشته ساخته می‌شود.

ناشر بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap یعنی DotEmu، به تازگی اعلام کرده است که این عنوان برای کنسول دوگانه نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. در بلاگ رسمی بازی، این گونه نوشته شده است:

در فرمانروایی قارچ (اشاره به سوپر ماریو) و در خفا، یک عهد نامه نوشته شده است؛ جایی که نینتندو پیشنهاد می‌دهد که ما می‌توانیم بازی خود را به پلتفرم در راه آن‌ها بیاوریم. نیاز به گفتن این موضوع نیست که این یک فرصت منحصر به فرد بود و ما به محض این که سیستم جدید را دیدیم، دریافتیم که باید بازی را برای آن منتشر کنیم. ما سحت آغاز به کار برروی آن کردیم و حال، ما این جا هستیم!

علاوه بر این در همان پست، تایید شد که بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه برروی نینتندو سوییچ اجرا خواهد شد و گفته شده که صفحه و رنگ‌ها در حالت دستی کنسول شگفت انگیز هستند. همین طور گفته شده است که بازی در حالت dock (وصل شده به تلویزیون) به صورت کاملا HD اجرا خواهد شد.

اگر اولین بار است که نام Wonder Boy: The Dragon’s Trap را می‌شنوید و اطلاعات چندانی از این عنوان ندارید، می‌توانید خلاصه‌ای از آن را در زیر مطالعه نمایید:

یک نفرین خوب، باعث ساخته شدن یک بازی خوب می‌شود (آن‌ها که این گونه می‌گویند)! توسط Meka-Dragon به یک نیمه انسان، نیمه سوسمار تبدیل شوید. یک ماجراجوی تنها و بی کس، با بزرگ ترین چالش زندگی خود رو به رو می‌شود! در جست و جوی یک دارو، ضد قهرمان جهش یافته ما، تله‌های بسیاری از سرزمین هیولا را کاوش می‌کند… و ازدهایان نفرین شده زیادی را شکست می‌دهد. او چقدر باید تغییر شکل بدهد تا به یک شکل نجات پیدا کند. او به سوسمار، موش، پیراینا (ماهی)، شیر و شاهین تغییر شکل می‌دهد…. این شش حالت متفاوت قهرمان تغییر شکل دهنده ما باعث ساخته شدن یک اکشن ماجرایی سکو بازی بی وقفه و سریع شده است.

شما همچنین می‌توانید در زیر، ویژگی‌های بازی را مشاهده کنید:

  • یک دنیای داخلی عظیم
  • ۶ حالت مختلف برای قهرمان تغییر شکل دهنده ما که هر کدام توانایی‌های خاص خود را دارند
  • همه نوع اژدها! یک اژدهای زامبی! یک اژدهای مومیایی! یک اژدهای سامورایی!
  • یک خوک مغازه دار با چشم بند که شاید و فقط شاید کمی به شما کمک کند
  • گرافیک و طراحی دستی زیبا
  • قطعه‌های موسیقی به یاد ماندنی که بر اساس آثار اریجینال و اصیل Shinichi Sakamoto بازسازی شده‌اند.

عنوان Wonder Boy: The Dragon’s Trap قرار است در تاریخ نا معلومی در سال ۲۰۱۷ منتشر شود و به صورت همزمان برای همه پلتفرم‌ها، از جمله نینتندو سوییچ، منتشر خواهد شد. شما می‌توانید در زیر، تریلر معرفی بازی را تماشا و دانلود نمایید:

دانلود تریلر با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود تریلر با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید