تماشا کنید: DiRT Rally از پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۵
سیستم مورد نیاز بازی DiRT Rally منتشر شد

امروز، استودیوی کد مسترز (Codemasters) اعلام کرد که عنوان اتوموبیلرانی DiRT Rally قرار است یک به‌روزرسانی جدید برای پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر دریافت کند. تجربه عنوان DiRT Rally به صورت معمولی لذت خوبی داشت و حال، باید ببینیم بازی به صورت واقعیت مجازی نیز موفق خواهد بود یا خیر.

سازگار کننده واقعیت مجازی عنوان DiRT Rally، به صورت یک محتوای الحاقی جداگانه با قیمت ۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد. البته یک نسخه کامل با نام DiRT Rally PLUS VR Upgrade نیز در نظر گرفته شده است که به صورت فیزیکی به خرده فروشی‌ها منتشر می‌شود.

با این به‌روزرسانی، بازی‌بازان می‌توانند تمام مراحل بازی را به صورت واقعیت مجازی و با هدست پلی‌استیشن وی‌آر تجربه نمایند و داخل هر اتوموبیل و در هر مسیر بازی، تجربه‌ای فوق‌العاده و هیجان انگیزی را داشته باشند. این به‌روزرسانی همچنین یک مود کاملا جدید Co-Driver به بازی اضافه می‌کند که به بازی‌باز دومی اجازه می‌دهد وارد مسابقه شده و با کلید‌های کنترلر پلی‌استیشن ۴ مسیر را به راننده بگوید و در واقع نقشه خوانی کند.

پائول کولمن (Paul Coleman)، رئیس بخش طراحی عنوان DiRT Rally به مناسبت این معرفی، توضیحاتی را ارایه داده است که می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

به‌روزرسانی پلی‌استیشن وی‌آر به شما اجازه می‌دهد تا بیش از هر موقع دیگری به تجربه رانندگی و اتوموبیلرانی در رالی دنیای واقعی نزدیک شوید. اضافه شدن مود co-driver همچنین به شما اجازه می‌دهد که با دوست خود به صورت همکاری رانندگی کنید و تجربه رانندگی در مسیرهای مختلف را حتی به واقعیت نزدیک تر نمایید.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای محتوای الحاقی واقعیت مجازی عنوان DiRT Rally اعلام نشده است اما باید به زودی منتظر عرضه آن باشیم. شما می‌توانید تریلر متتشر شده از این به‌روزرسانی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید