جزئیات جدیدی از خط داستانی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series منتشر شد

۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰

استودیوی داستان سرای تل تیل گیمز این روز ها به سراغ هر دنیا و مجموعه‌ای می‌رود تا از آن داستانی بیرون بکشد و روانه بازار کند. در مراسم The Game Awarsds 2016 بود که طرفداران و بازی‌بازان با عنوان جدید تل تیل گیمز با نام Guardians of the Galaxy: The Telltale Series آشنا شدند و سرانجام دریافتیم که قرارداد تل تیل با مارول کامیکس برای چه بوده است. اما هیچ گونه اطلاعاتی از این بازی در اختیار نداریم و حال، به نظر می‌رسد با اطلاعات جدید، کمی با این بازی آشنا می‌شویم.

به تازگی اطلاعات جدیدی از خط داستانی عنوان Guardians of the Galaxy: The Telltale Series منتشر شده است. این عنوان قسمتی و سریالی استودیوی تل تیل گیمز، به مانند عناوین دیگر و پیشین این استودیو مانند Batman ،The Wolf Among Us و The Walking Dead خواهد بود، با این تفاوت که حال، باید به فضا و کهکشان‌ها برویم و با شخصیت‌های نام آشنا و محبوب دنیای Guardians of the Galaxy مارول دیدار کنیم.

اطلاعات جدیدی از به تازگی از Guardians of the Galaxy: The Telltale Series منتشر شده است، از توضیحات پیش خرید فروشگاه گیم استاپ به بیرون درز کرده و مقداری درباره خط داستانی بازی توضیح می‌دهد. شما می‌توانید متن کامل گیم استاپ را در زیر مطالعه نمایید:

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series یک داستان جدید از دنیای قهرمان‌های نچندان محبوب این دنیا، یعنی راهزن بند باز که اسم خود را Star-Lord گذاشته، Gamora ،Drax ،Rocket و Groot است. در در نبرد حماسی، محافظان کهکشان یک شی با قدرتی فوق‌العاده پیدا می‌کنند و همان طور که محافظان می‌خواهند آن را در اختیار داشته باشند، یک دشمن ظالم که آخرین در نوع خود است نیز می‌خواهد از قدرت آن شی استفاده کند و هیچ چیز نمی‌تواند جلوی او را بگیرد.

از سیاره زمین گرفته تا Milano و از Knowhere گرفته تا beyond که همراه با موسیقی شگفت انگیزی هستند، این سری پنج قسمتی، شما را در یک ماجراجویی اریجینال، در نقش استار لرد قرار می‌دهد که با استایل منحصر به فرد و ستایش شده تل تیل روایت می‌شود؛ جایی که تصمیمات و کارهای شما راه تجربه داستان را شکل می‌دهند.

قطعا دنیا و شخصیت‌های Guardians of the Galaxy، محبوبیت خود را تا حد زیادی مدیون فیلم سال ۲۰۱۴ مارول هستند که به کارگردانی جیمز گان به موفقیت رسید و بسیار محبوب شد. قطعا با عرضه قسمت دوم فیلم و همچنین بازی قسمتی تل تیل گیمز از این عنوان، محبوبیت محافظان کهکشان در سال ۲۰۱۷ بیش از پیش خواهد شد. با توجه گذشته و سابقه تل تیل گیمز در روایت خوب و جذاب داستان‌ها از دنیاهای مختلف، می‌توان به راحتی به Guardians of the Galaxy: The Telltale Series امیدوار بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید