گیفت کارت
گیفت کارت

کوری می، نویسنده Batman و Assassin’s Creed، راهی شرکت ۲K می‌شود

۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

نقل و انتقالات توسعه دهندگان و فعالان زمینه بازی‌های ویدیویی، به یک امر معمولی و همیشگی تبدیل شده است. گاهی بازی‌سازان یک استودیو به دلایل مختلف، آن استودیو را ترک کرده و به مکانی جدید برای فعالیت می‌روند. حال، به تازگی اعلام شده که آقای کوری می (Corey May) که بیشتر به خاطر کار برروی سری Assassin’s Creed مشهور و شناخته شده است، استودیوی Certain Affinity را به مقصد ۲K ترک کرده است.

کوری می، امروز از طریق صفحه فیس بوک خود اعلام کرد که شرکت Certain Affinity را ترک کرده (همان طور که یوبی‌سافت را در سال ۲۰۱۵ ترک کرد) و پست جدیدی در شرکت ۲K پیدا کرده است.

طبق اطلاعات کنونی، هنوز مشخص نیست که نقش اصلی‌ آقای‌ می در ۲K چیست و ایشان چه کاری را در آن شرکت انجام خواهند داد اما بد نیست اشاره کنیم که ۲K شرکتی است که بازی‌هایی با روایت سنگین و مهم را در اختیار دارد که می‌توان از بین آن‌ها به BioShock ،Spec Ops ،Borderlands یا Mafia اشاره کرد. قطعا همکاری کوری می با تجربه در ساخت این بازی‌ها می‌تواند موضوعی خوب و خوشحال کننده باشد.

برای کسانی که خیلی آقای کوری می را نمی‌شناسند، باید بگوییم که ایشان به عنوان نویسنده ارشد برروی بازی‌های Assassin’s Creed II ،Assassin’s Creed و Assassin’s Creed III کار کرده اند. می همچنین به جفری یوهالم (Jeffrey Yohalem) در کار نویسندگی بازی‌های Assassin’s Creed: Brotherhood و Assassin’s Creed Syndicate و به دربی مک دویت (Darby McDevitt) در کار نویسندگی بازی‌های Assassin’s Creed: Revelations و Assassin’s Creed IV: Black Flag کمک کرده است.

این پایان سابقه کاری حرفه‌ای آقای کوری می نیست. ایشان به عنوان نویسنده برروی بازی‌هایی مانند Army of Two و سری Batman راک استدی و Prince of Persia یوبی‌سافت نیز کار کرده است و تجربه بالایی در داستان سرایی بازی‌های ویدیویی دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید