عنوان A Hero’s Call طی دو روز به هدف خود در کیک‌استارتر رسید

۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶

کمپین کیک استارتر تا به حال، بستر بسیار خوبی برای خلق بازی‌های فوق‌العاده و ماندگاری بوده است. ایده خوب و منحصر به فرد طراح و سازنده، با کمک‌های مالی طرفداران و مردم با موفقیت پیاده می‌شود و بازی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد. در بسیاری از موارد مشاهده کرده‌ایم که عنوانی با ایده خوب و قابل توجه موفق شده بودجه باور نکردنی و فوق‌العاده ای را جمع کرده و سازندگان توانسته‌اند عنوانی بزرگ را به بازی‌بازان ارایه کنند. یکی از بازی‌هایی که به تازگی در کمپین کیک استارتر به موفقیت سریعی رسیده است، A Hero’s Call نام دارد.

عنوان نقش آفرینی فانتزی A Hero’s Call که توسط تیم Out of Sight Games ساخته می‌شود، به تازگی در کمپین کیک استارتر خود به موفقیت رسیده است. موفقیت کمپین کیک استارتر A Hero’s Call توسط طرفداران به دست آمده است و این بازی توانست در مدت ۴۸ ساعت، به هدف کوچک و اندک خود، یعنی ۲,۸۵۰ دلار دست پیدا کند. تا جایی که اطلاع داریم، ۳,۰۲۳ دلار مبلغ ساخت برای بازی A Hero’s Call جمع شده است که استودیوی سازنده را از نظر مالی تامین می‌کند.

نکته جالب این جا است که سازندگان تا به حال، هیچ ویدیویی از گیم‌پلی بازی به نمایش نگذاشته‌اند و در واقع بازی را (هر چند در مراحل اولیه و ابتدایی ساخت) نشان طرفداران نداد‌ه اند. اما از طرفی یک ویدیو از جانب تیم سازنده منتشر شده است که تیم سازنده در آن توضیحاتی را ارایه می‌دهند. طبق اطلاعات سازندگان، آن‌ها دید خود را تقریبا از دست داده‌اند اما در حال خلق چیزی هستند که برای بازی‌بازان سرگرم کننده باشد. سازندگان در مورد کمپین موفقیت آمیز بازی در کیک استارتر این چنین می‌گویند:

ما واقعا هرگز هیچ انتظار خاصی از چگونگی پیش رفتن این کمپین کیک استارتر نداشتیم اما همین کافی است که بگوییم ما هیچ وقت فکر نمی‌کردیم که بازی تقریبا در اولین روز به هدف خود برسد . ما تقریبا ۳۰ ساعت است که در کمپین هستیم و تا الان به ۸۹ درصد اهداف خود رسیدیم. ما غافلگیر شده و قدر دان هستیم.

این پروژه‌ای است که به صورت واضح برای بسیاری از شما معنایی می‌دهد، آن قدر که شما مایل بودید بیشتر از یک تریلر، دمو یا حتی یک کلمه در ساخت بازی شریک باشید. این شگفت انگیز است و ما نمی‌توانیم بیش از این مفتخر باشیم که A Hero’s Call را برای شما به ارمغان می‌آوریم. این موضوع ما را به شدت متقاعد کرد که درگیر کننده ترین، پویا ترین و سرگرم کننده ترین تجربه ممکن را بسازیم.

کمپین کیک استارتر بازی A Hero’s Call تا ۳ فوریه ادامه دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید