تصاویر جدیدی از عنوان Mass Effect: Andromeda منتشر شد

۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

عنوان Mass Effect: Andromeda قرار است پیش‌نمایش جدیدی در CES 2017 داشته باشد اما سازندگان تصمیم گرفتند تصاویر جدیدی از بازی را قبل از پیش‌نمایش با طرفداران به اشتراک گذارند.

روز گذشته بسیار مهم بود چراکه بالاخره تاریخ انتشار دقیق Mass Effect: Andromeda مشخص گردید. آرین فلیر، مدیر روابط عمومی باییور پیش‌تر در کنار اعلام انتشار بازی در ۲۱ مارس چنین گفت:

در چند ماه گذشته و از زمانی که انتشار اطلاعات از بازی را آغاز کردیم، هیجان و شوری که در بین طرفداران دیده می‌شود، برای ما هیجان انگیز تر و جالب تر بود. این شور و اشتیاقی که شما برای این فرانچایز دارید، ما را تشویق می‌کند. و ما تنها چند ماه تا ارایه یک تجربه Mass Effect جدید فاصله داریم. غنی تر، عمیق تر و آماده کشف و جست و جو. ما هیجان زده هستیم که چقدر با این فرانچایز پیش خواهیم رفت و امیدوار هستیم که بازی ارزش صبر کردن شما را داشته باشد.

 

همچنین فریم‌ریت Mass Effect: Andromeda برروی رایانه‌های شخصی فقل نخواهد بود و افراد می‌توانند براساس توانایی سیستم‌شان بازی را روی فریم‌ریت دلخواه اجرا نمایند. نسخه کنسول‌های نسل هشتم یعنی ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ برروی فریم‌ریت ۳۰ قفل است. همچنین این بازی با رزولوشن ۹۰۰P و ۱۰۸۰P به‌ترتیب برروی ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ اجرا می‌شود. نسخه پلی استیشن ۴ پرو هم با تکنیک رندر شطرنجی با رزولوشن ۱۸۰۰P اجرا می‌شود.

Mass Effect: Andromeda در ۲۱ مارس برای رایانه‌های شخصی(از طریق Origin و نسخه فیزیکی)، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار می‌یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید