گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار‌ عنوان Mass Effect Andromeda مشخص شد

۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۸

عنوان Mass Effect Andromeda قطعا یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۷ است و بازی‌بازان و طرفداران با وجود اطلاعات بسیار منتشر شده از بازی، همچنان به دنبال تاریخ انشار آن هستند. با این حال، استودیوی بایوور امروز طی یک حرکت غافلگیر کننده، در کنار انتشار اطلاعات مختلف، تاریخ انتشار دقیق بازی Mass Effect Andromeda را اعلام کرد.

طبق اطلاعات استودیوی بایوور، عنوان Mass Effect Andromeda در تاریخ ۲۱ ماه مارس سال ۲۰۱۷ در منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۳ مارس در منطقه اروپا منتشر خواهد شد.

مدیر کلی استودیوی بایوور، آقای آرین فلین (Aaryn Flynn)، در کنار تاریخ انتشار بازی، جزئیات مفید و جالبی را نیز در مورد آن منتشر کرد. ایشان اشاره کردند که تیم سازنده تمام تلاش خود را در این زمان به کار می‌برند تا طرفداران بتوانند بهترین تجربه ممکن را از بازی داشته باشند. ایشان بیان کردند:

Mass Effect: Andromeda جاه طلبانه ترین اثر جرمی ما تا به امروز است. ما داستان‌های کاملا جدیدی تعریف می‌کنیم، شخصیت‌های جدیدی را خلق می‌کنیم، سیاره‌های جدید، گونه‌های جدید و سیستم‌های گیم‌پلی جدیدی را معرفی می‌کنیم. و برای اولین بار، ما Mass Effect را به موتور فراست بایت آورده‌ایم؛ یک موتور شگفت انگیز که یک جهش فوق‌العاده را از سه گانه Mass Effect به Mass Effect: Andromeda ارایه می‌دهد. برای ارایه چین محصولی، ما تمام زمان خود را صرف خواهیم کرد تا برای شما بهترین تجربه ممکن را به ارمغان بیاوریم.

نکته جالب این جا است که توسعه دهندگان بازی اجازه داشتند یک نسخه اولیه از بازی را در تعطیلات به خانه ببرند و نظرات و بازخوردهای مثبتی که از این نسخه به گوش مدیران رسیده است، باعث شده تا تاریخ انتشار بازی در ماه مارس تعیین شود.

طی تعطیلات اخیر، سازندگان بازی در بایوور، یک نسخه از بازی را به خانه بردند که ما به آن می‌گوییم «ساخت تعطیلات». این یک رسم قدیمی در استودیو است که به نسخه ابتدایی Mass Effect باز می‌گردد. بسیاری از توسعه گران بازی را برروی رایانه‌های شخصی یا کنسول‌های خود اجرا می‌کنند و تا جایی که امکان دارد به تجربه بازی می‌پردازند. پس از آن که از تعطیلات برگشتند، بازخورد‌ها عالی بود. گرفتن نظرات و بازخورد‌ها از اعضای خودی که سه گانه اصلی سری را بازی کرده بودند، یک عامل کلیدی برای ما بود که تاریخ انتشار بازی را تعیین کنیم.

فلین همچنین اشاره کرد که شور و اشتیاق طرفداران و هیجانات تیم سازنده عاملی است تعیین می‌کند این فرانچایز تا کجا پیش می‌رود.

در چند ماه گذشته و از زمانی که انتشار اطلاعات از بازی را آغاز کردیم، هیجان و شوری که در بین طرفداران دیده می‌شود، برای ما هیجان انگیز تر و جالب تر بود. این شور و اشتیاقی که شما برای این فرانچایز دارید، ما را تشویق می‌کند. و ما تنها چند ماه تا ارایه یک تجربه Mass Effect جدید فاصله داریم. غنی تر، عمیق تر و آماده کشف و جست و جو. ما هیجان زده هستیم که چقدر با این فرانچایز پیش خواهیم رفت و امیدوار هستیم که بازی ارزش صبر کردن شما را داشته باشد.

این تنها خبری نیست که امروز از عنوان Mass Effect Andromeda منتشر شد. امروز مشخص شد که این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ برنامه ریزی نشده است، برروی استیم قرار نخواهد گرفت و البته کیفیت‌های اجرایی آن برروی پلتفرم‌های مختلف نیز مشخص شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید