عنوان Let It Die یک میلیون بار دانلود شده است

۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

عنوان اکشن Let It Die از مرز یک میلیون دانلود عبور کرد. این در حالی است که بازی Let It Die تنها در ماه دسامبر در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده است و در این مدت یک میلیون بار دانلود شده است.

پس از برگزاری مراسم PlayStation Experience 2016 در اوایل ماه دسامبر، در همان شب عنوان Let It Die برای کاربران پلی‌استیشن ۴ به صورت رایگان عرضه شد و بازی‌بازان و طرفداران سودا ۵۱ که منتظر این بازی بودند را بسیار غافلگیر کرد. Let It Die یک بازی اکشن خونین و خشن است که توسط آقای گوییچی سودا (معروف به سودا ۵۱) برای پلی‌استیشن ۴ ساخته شده است. حال، خبر رسیده که این بازی از مرز یک میلیون دانلود عبور کرده است.

در یک نشست خبری که توسط شرکت ناشر، یعنی GungHo Online Entertainment America برگزار شد، این شرکت اعلام کرد که عنوان Let It Die از زمانی که در تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۶ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده، از مرز یک میلیون دانلود در شبکه‌های پلی‌استیشن آمریکای شمالی و اروپا گذشته است. همان طور که گفته شد، این بازی پس از برگزاری مراسم PSX سال گذشته به صورت رایگان در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار گرفت.

در کنار اعلام این موفقیت بازی، شرکت ناشر و استودیوی سازنده، یعنی Grasshopper Manufacture اعلام کردند که بازی‌بازان این عنوان از تاریخ ۶ تا ۸ ژانویه ۲۰۱۷ یک Death Metal رایگان دریافت خواهند کرد که به مناسبت موفقیت بازی در تعداد دانلود‌ها در نظر گرفته شده است. تنها کاری که بازی‌بازان باید برای دریافت این محتوا انجام دهند، رفتن به بازی در تاریخ مشخص شده و چک کردن جعبه جایزه خود است.

عنوان Let It Die در ابتدا در نمایشگاه E3 2014 و در کنفرانس خبری شرکت سونی رونمایی شد و از همان ابتدا نیز این ساختار رایگان بودن با بازی همراه بود. آیتم‌های این بازی زمانی باز می‌شوند که در بازی پیش بروید و وقت خود را در آن سپری کنید و البته درجه سختی بازی نیز تقریبا بالا است.

Let It Die هم‌اکنون برای کاربران مناطق آمریکای شمالی و اروپای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۱۷ برای منطقه ژاپن منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید