عناوین بزرگ شرکت بلیزارد رویدادهای ویژه‌ای را به مناسبت ۲۰ سالگی بازی Diablo در اختیار بازیبازان قرار می‌دهند

۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
عناوین بزرگ شرکت بلیزارد رویدادهای ویژه‌ای را به مناسبت ۲۰ سالگی بازی Diablo در اختیار بازیبازان قرار می‌دهد

سری معروف شرکت بلیزارد، بازی Diablo امسال ۲۰ ساله می‌شود. به مناسبت گرامیداشت این موضوع شرکت بلیزارد قصد دارد رویدادهای ویژه‌ای را برای بازی Diablo III و برای دیگر عناوین بزرگ خود معرفی کند.

این رویدادها در بازی‌های Heroes of the Storm ،Hearthstone ،Overwatch ،StarCraft II و World of Warcraft در دسترسی کاربران قرار خواهد گرفت.

رویداد مخصوص بازی Diablo III با نام Darkening of Tristram شناخته خواهد شد، این رویداد به بازیبازان این اجازه را می‌دهد تا به جست و جو در کلیسای بازسازی شده معروف سری اول بازی Diablo بپردازند. در رویداد بازی Heroes of the Storm قرار است یک تصویر پرتره با حال و هوای بازی Diablo به بازیبازان اهدا شود، در بازی Hearthstone یک فرد غریبه با روپوشی مرموز در انتظار شماست! در بازی Overwatch تعدادی اسپری با زمینه Diablo در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در پایان در بازی محبوب World of Warcraft نیز رویدادهای ویژه و محرمانه‌ای انتظار شما را خواهند کشید!

شما جزییات کامل رویدادهای ویژه عناوین شرکت بلیزارد را به مناسبت ۲۰ سالگی بازی Diablo در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید:

Diablo III:

  • همان احساس بسیار لذت بخش خود را که در هنگام تجربه نسخه اول بازی Diablo داشته‌اید را به وسیله رویداد Darkening of Tristram tribute دوباره تجربه کنید. به جست و جو در این کلیسای بازسازی شده از نسخه اول بازی بپردازید و بادقت در محیط بازی آیتم‌های نام آشنا و ارزشمندی را پیدا کنید.

Heroes of the Storm:

  • نبرد برای رسیدن به بالاترین قدرت موجود همچنان ادامه دارد! یک تصویر پرتره جدید برای شما مهیا شده است. آیا هنوز هم عطش پیروزی در این نقشه پرهیاهو را دارید؟

Hearthstone:

  • یک فرد ناشناس و مرموز در قسمت Tavern Brawl حضور دارد. در دستان او یک وسیله هولناک دیده می‌شود، آیا  برای بررسی این راز مرموز آماده‌اید ؟

Overwatch:

  • اسپری‌هایی با زمینه بازی Diablo III در اختیار شما قرار خواهند گرفت همچنین آیکون‌های مخصوصی با طرح عنوان Diablo III به بازی اضافه خواهند شد.

StarCraft II:

  • یک تصویر پرتره با زمینه بازی Diablo III در اختیار شما قرار می‌گیرد.

World of Warcraft:

  • چیزهای بسیار مرموزی در سرزمین Azeroth انتظار شما را می‌کشند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید