راک‌استدی سخت مشغول کار برروی پروژه بعدی خود است | منتظر به‌روزرسان پلی‌استیشن پرو نباشید

۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
استودیو Rocksteady درباره علت تاخیر در ارایه بازی Batman: Arkham Knight میگوید

راک‌استدی توسعه دهنده سری تحسین شده Batman: Arkham سخت مشغول کار برروی پروژه بعدی خود است.

منتظر انتشار اطلاعات جدیدی درمورد پروژه بعدی این استودیو محبوب نباشید اما در بیانیه‌ای آن‌ها اعلام داشتند که به‌روزرسان پلی استیشن ۴ پرو Batman: Arkham Knight در دست کار قرار ندارد. استفان هیل، کارگردان استودیوی راک استادی به‌صورت رسمی خبر از عدم انتشار به‌روزرسان پلی استیشن ۴ پرو داد. از زمان عرضه پلی استیشن ۴ پرو ما شاهد این هستیم که سازندگان مختلف به‌روزرسان‌هایی جهت استفاده از قدرت جدید پرو انتشار می‌دهند. عنوان اخیر Batman: Return to Arkham نیز عملکرد بهتر و گرافیکی بالاتر را برروی کنسول جدید سونی در اختیار می‌گذاشت. استفان هیل ادامه داد که راک‌استدی فعلا برنامه‌ای برای انتشار به‌روزرسان ندارد اما غیرممکن نیست. البته او به انتشار به‌روزرسانی برای Arkham VR اشاره کرد که هم‌اکنون قابل بازی برروی تلویزیون‌های ۴K است.

در ادامه هیل از پروژه بعدی راک استدی گفت:

ما بسیار سخت مشغول کار برروی پروژه بعدی خود هستیم اما فعلا منتظر انتشار اطلاعاتی درباره‌ آن نباشید.

در پایان او اطمینان داد که به محض آماده شدن پروژه آن‌ها برای نشان دادن، باخبر خواهید شد.

وقتی زمانش برسد ما سریعا به طرفداران اطلاع می‌دهیم چراکه بازخوردهای آن‌ها برای بهتر شدن پروژه بعدی‌مان تاثیری به‌سزایی دارد.

خبر دیگری از پروژه بعدی راک‌استدی نیست اما این را می‌دانیم که این استودیو از آنریل انجین ۳ برای پروژه بعدی‌اش استفاده نکرده و به چهارمین نسخه این موتور قدرتمند روی آورده است. سه‌گانه پیشین بتمن و نسخه بازسازی شده با استفاده از نسخه شخصی‌سازی شده آنریل انجین ۳ ساخته شده بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید