معرفی عناوینی مانند Fallout 5 و The Elder Scrolls 6 به این زودی‌ها رخ نخواهد داد!

29 آذر 1395 - 21:39
معرفی عناوینی مانند Fallout 5 و The Elder Scrolls 6 به این زودی‌ها رخ نخواهد داد!

شرکت بنسدا همواره در ساخت عناوین جدید سری بازی‌های بزرگ خود بسیار باحوصله و محتاطانه عمل کرده است. چیزی که از آن اطمینان کامل داریم دانستن این موضوع است که تا عرضه نسخه جدیدی از دو سری پرطرفدار این شرکت که طرفداران میلیونی در سرتاسر جهان دارد، The Elder Scrolls 6 و  Fallout 5 مدت زمان بسیاری مانده است. شرکت بتسدا نیز اخیرا اشاراتی در این رابطه داشته است تا بصورت غیرمستقیم به طرفداران اطلاع دهد که به این زودی‌ها منتظر شنیدن خیری از نسخه جدید The Elder Scrolls و Fallout نباشند.

البته شرکت بتسدا در این مدت اشاراتی به سری جدید بازی The Elder Scrolls داشته است و می‌توانیم امیدوار باشیم که خبرهای بیشتری در این باره در سال آینده منتشر شود، دانستن اینکه نسخه جدید بازی در چه دنیایی و در چه محیطی جریان می‌یابد یا جزییاتی در رابطه با هر بخشی از بازی برای طرفداران سری می‌تواند بسیار جذاب به نظر برسد اما متاسفانه احتمال رخ دادن این اتفاق نیز بسیار کم می‌باشد.

Pete Hines در واکنش به این شایعات در حساب توییتر خود خطاب به طرفداران سری عنوان کرد که شرکت بتسدا علاقه‌ای به بحث در رابطه با عناوین خود ندارد و زمانی که بازی بصورت رسمی اعلام شد طرفداران می‌توانند اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی مورد نظر خود دریافت کنند و شرکت ما فقط زمانی بازی جدید خود را معرفی می‌کند که بسیاری از مراحل ساخت بازی با موفقیت پشت سر گذاشته شده باشد.

در قسمت زیر توییت‌های منتشر شده از Pete Hines در رابطه با موضوع معرفی نسخه‌های جدید عناوین بزرگ شرکت بتسدا را می‌توانید مشاهده کنید:

نه امکان ندارد، تا زمانی که ما بصورت رسمی عنوانی را معرفی نکرده‌ایم من به هیچ‌وجه نمی‌توانم به شما بگویم چه زمانی بازی مورد نظر شما منتشر می‌شود و یا اطلاعاتی در رابطه با آن برای شما بازگو کنم.

ما دوست نداریم درمورد یک بازی پیش از آنکه آن را بصورت رسمی معرفی کنیم صحبتی کنم.

در حال حاضر بهترین کاری که طرفداران دو سری بزرگ The Elder Scrolls و Fallout می‌توانند انجام دهند این است که از جدیدترین نسخه این عناوین لذت ببرند تا در آینده خبرهای بیشتری در رابطه با بازی‌های جدید بشنوند!

 

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید