تاریخ انتشار بتای محدود For Honor مشخص شد | تریلر داستانی

۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

یوبی‌سافت تایید کرد بتای محدود For Honor برای ژانویه سال ۲۰۱۷ (دی یا بهمن ماه) برنامه ریزی شده است و همچنین تریلر داستانی جدیدی را هم از بازی منتشر کرد.

با توجه به صحبت‌های یوبی‌سافت، بتای محدود For Honor به بازی‌بازان اجازه قدم گذاشتن در سرزمین‌های جنگ‌زده Ashfeld ،Valkenheim و Myre را می‌دهد که حالت جدید بخش چندنفره مربوط به جنگ قدیمی میان وایکینگ‌ها، شوالیه‌ها و سامورایی‌ها می‌شود را هم با خود به‌همراه دارد.

از این گذشته، یوبی‌سافت همچنین War of the Factions را هم معرفی کرده است. War of the Factions اساسا یک رویداد پیش از عرضه نسخه نهایی بوده و در کنار بتای محدود بازی منتشر می‌شود. این بخش، فعالیت‌های شرکت کنندگان بخش چندنفره در میان رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را دنبال می‌کند.

در پایان، حزب پیروز و شرکت کنندگان بتای محدود هدایای هیجان‌انگیزی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، یوبی‌سافت تریلر داستانی جدید بازی را هم در دسترس قرار داده که شخصیت منفی اصلی بازی به نام Apollyon را نشان می‌دهد؛ کسی که تمام حزب‌های موجود در بازی را وارد جنگ نموده است.

شما می‌توانید تریلر داستانی بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظر خود در رابطه با آن را با ما به اشتراک بگذارید.

در نهایت، یوبی‌سافت جزئیات بیشتری از Faction War منتشر کرد. این بخش اساسا یک جنگ کراس پلتفرم میان شوالیه‌ها، سامورایی‌ها و وایکینگ‌ها خواهد بود. پس از انتخاب یک حزب، شرکت کنندگان در نبرد شرکت می‌کنند تا War Assetهایی برای کمک به نیروهای‌شان به‌منظور تصرف مناطق و دفاع از سرزمین‌شان به‌دست آورند:

هر مسابقه تفاوت‌هایی دارد و تمام بازی‌بازان به شکوه و عظمت حزب خود در طول فصل ۱۰ هفته‌ای رقابتی بخش چندنفره کمک می‌کنند. در حین پایان یک فصل، تمام بازی‌بازان For Honor براساس سطح جزب خود، هدایایی دریافت خواهند کرد. در پایان هر فصل،  Faction War دوباره آغاز می‌شود.

For Honor در ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید