تحلیل‌گران: با پایان فصل تعطیلات، پلی‌استیشن ۴ بیست میلیون واحد از ایکس‌باکس وان بیشتر می‌فروشد

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱

به‌نظر می‌رسد با وجود عرضه ایکس‌باکس وان اِس و بازی‌های انحصاری مایکروسافت که شامل Forza Horizon 3 و Gears of War 4 می‌شوند، سونی در فصل تعطیلات با اختلاف زیادی از آن‌ها جلو می‌افتد. با توجه به تحلیل‌گران DFC Intelligence انتظار می‌رود فروش کلی پلی‌استیشن ۴ در فصل تعطیلات به بیش از ۵۰ میلیون برسد و فروش ایکس‌باکس وان هم احتمالا به هدف اصلی آن‌ها یعنی ۳۰ میلیون دست نخواهد یافت بنابراین نتیجه نهایی سال به سال یک‌دست باقی می‌ماند.

مهم است که بگوییم این گزارش مربوط به قبل از زمانی می‌شود که سونی اعلام کند فروش پلی‌استیشن ۴ از ۵۰ میلیون واحد در سراسر جهان عبور کرده بنابراین به‌نظر می‌رسد این تحلیل درست باشد و تاکنون به حقیقت تبدیل شده است. اگر تحلیل‌ها درست باقی بمانند و مایکروسافت نتواند به فروش ۳۰ میلیون واحدی دست یابد، بنابراین پلی‌استیشن ۴ پیروزی خود در برابر ایکس‌باکس وان را به بیش از ۲۰ میلیون واحد گسترده‌تر می‌کند و تمام این اتفاقات پیش از شروع انتشار بازی‌های اصلی پلی‌استیشن ۴ در سال آینده روی می‌دهند.

مایکروسافت میزان فروش کنسول‌ها را گزارش نمی‌کند بنابراین گفتن اینکه فروش کلی کنسول آن‌ها تاکنون چقدر بوده، سخت است اما با توجه به گزارشات اولیه، به‌نظر می‌رسد سونی در حال حاضر عملکرد بهتری نسبت به آن‌ها دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید