تماشا کنید: به‌روزرسانی جدید نسخه بازسازی شده COD: MW شش نقشه جدید به آن اضافه می‌کند

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶

Call of Duty: Infinite Warfare شاید مخالفان و انتقادات خود را داشته باشد، اما چیزی که مردم راجع به آن بحث می‌کنند این است که نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare بازگشتی خارق‌العاده به یک بازی کلاسیک بود. نسخه اصلی آن در چند سال گذشته برروی دنیای گیمینگ تاثیر گذاشت و انقلابی در سبک شوتر اول شخص به حساب می‌آمد که همچنان تاثیرات آن احساس می‌شوند. کسانی که یکی از نسخه‌های ویژه Infinite Warfare را خریدند، نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare را هم در کنار آن دریافت کردند که ۱۰ نقشه کلاسیک برای بخش چندنفره داشت. این تعداد قرار است رشد کند و اکتیویژن اعلام کرد به‌روزرسانی ماه دسامبر، ۶ نقشه جدید به بخش چندنفره اضافه می‌کند.

این نقشه‌ها Strike ،Pipeline ،Showdown ،Bloc ،Wet Work و Countdown هستند اما چیزهایی که این به‌روزرسانی به بازی اضافه می‌کند، فقط به این نقشه‌ها خلاصه نمی‌شوند. نقشه Winter Crash با تم تعطیلات هم باز می‌گردد و دو حالت Gun Game و Hardpoint به بخش چندنفره بازی افزوده خواهند شد. چنین مواردی محتوای گیم‌پلی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare را بسیار گسترش می‌دهند. به‌روزرسانی ماه دسامبر نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare در ۱۳ دسامبر (سه‌شنبه ۲۳ آذر) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

چیزی که بسیاری احساس می‌کنند در این اعلامیه وجود ندارد، توانایی خرید نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare به‌صورت جداست. Call of Duty: Modern Warfare بازی بسیار بزرگی بود که بسیاری می‌خواهند بدون تهیه این سری در حالتی که امروزه به‌سر می‌برد، آن را دوباره تجربه کنند.

زمانی که اعلام شده بود این به‌روزرسان شامل یک بسته منحصر به‌فرد می‌شود، بسیاری احساس کردند اکتیویژن قصد فروش آن به‌صورت جداگانه را دارد. به‌نظر می‌رسد فعلا چنین اتفاقی نمی‌‌افتد بنابراین اگر واقعا برای تجربه نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare مشتاق هستید، باید یکی از نسخه‌های ویژه Infintie Warfare را خریداری کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید