تماشا کنید: جزئیات داستانی جدیدی از Sniper Elite 4 منتشر شد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷

امروز، سازنده عنوان Sniper Elite 4، یعنی استودیوی Rebellion Developments، یک تریلر جدید داستانی جدید از بازی را منتشر کرد که در واقع قسمت اول سری تریلرهای SOE Intel briefings محسوب می‌شود. این تریلر نشان می‌دهد که چرا ایتالیا در زمان جنگ جهانی دوم به تئاتر علاقه داشته است.

طبق اطلاعاتی که Rebellion منتشر کرده است، ارتش ایتالیا تاکید افراطی و زیادی برروی قهرمان محوری و شجاعت (heroism) داشت و اشاره قابل توجهی به فداکاری و از خود گذشتگی می‌شد. همه این عناصر در کشوری زیر سلطه فاشیست قرار گرفته بود. در تریلر جدید منتشر شده از بازی در این مورد توضیح داده می‌شود در مورد مامور Karl Fairburne گفته می‌شود.

همچنین در بلاگ پلی‌استیشن، کالین هاوری (Colin Harvey)، طراح روایت داستان در Rebellion توضیحات جالب و مفیدی از داستان بازی Sniper Elite 4 می‌دهد:

سال ۱۹۴۳ است. D. Roosevelt و وینستون چرچیل در کازابلانکا یکدیگر را ملاقات می‌کنند تا در مورد قدم همکاری بعدی بحث کنند. آمریکایی‌ها تمایل دارند که از طریق کانال‌های فرانسه، به مناطق صنعتی آلمان حمله کنند. در طرف مقابل، چرچیل یک حمله و هجوم به ایتالیا را در نظر دارد که اجازه می‌دهد هم پیمانان به راحتی به ناتزی‌ها حمله کنند و فشار را از ارتش سرخ در غرب کم کنند. نظر چرچیل غالب می‌شود.

این، دقیقا جایی است که Sniper Elite 4 آغاز می‌شود. پیش از اجرای برنامه حمله به ایتالیا، هم پیمانان متوجه سلاح شگفت انگیز هیتلر می‌شوند و ستوان Karl Fairburne را برای تحقیق به جزیره ایتالیا می‌فرستند. این مکان به شدت زیبا و چشم نواز است و البته ما این مکان را طراحی کردیم که شما از آن استفاده ببرید. می‌توانید به ارتفاعات جزیره بروید و از دید خوبی برخوردار شوید یا این که می‌توانید از طریق تونل‌های مخفی به صورت غافلگیرانه عمل کنید و در آخر ماموریت خود را به پایان برسانید.

در Sniper Elite 4، شخصیت اصلی داستان، یعنی Karl، به کشوری پا می‌گذارد که به مدت دو دهه زیر سلطه فاشیست Mussolini بوده است. تضاد‌های سیاسی رژیم باعث نابودی تدریجی آن شده است. حال، ناتزی‌های هیتلر به صورت مهمان‌های افتخاری Mussolini شناخته می‌شوند.

درست پیش از آغاز عملیات مذکور، Karl باید اهداف کلیدی را از بین ببرد و ماموریت‌های گروه SOE و OSS را انجام دهد و همچنین قراردادی با هم پیمانان و مبارزان شورشگر ببندد. او به نیرو‌های ایتالیایی و مبارزان فاشیت و حتی مافیا حمله می‌کند.

در اطلاعات جدیدی که از بازی گفته شده، مشخص شده نقشه بازی سه برار نسخه قبلی است و طراحی‌های بازی بیشتر از نسخه‌های قبلی از محیط‌های واقعی هستند. به گفته هاروی، بازی‌باز به دلخواه می‌تواند اطلاعات بیشتری از داستان بازی به دست آورد و می‌تواند با صحبت با اشخاص مختلف اطلاعات داستانی بیشتری به دست آورد. پیشروی مخفیانه همچنین می‌تواند باعث رخ دادن این اتفاق شود.

همچنین پس از از بین بردن دشمنان، می‌توانید با جست و جوی لباس‌های آن‌ها، علاوه بر مهمات و تجهیزات، مدارکی مفید به دست آورید. همه این اطلاعاتی که به دست می‌آورید باعث می‌شوند بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که با کدام گروه به مبارزه بپردازید و طرف کدام گروه باشید.

عنوان Sniper Elite 4 در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر داستانی جدید بازی را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولنشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید