عنوان ماجراجویی Dreamfall Chapters در فروردین ماه به کنسول‌ها خواهد آمد

۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸

عنوان Dreamfall Chapters که در سبک ماجراجویی است و توسط Red Thread Games ساخته شده، در ۲۴ مارس ۲۰۱۷(۴فروردین۱۳۹۶) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر می‌شود. خوشبختانه به دلیل همکاری خوب این سازنده با ناشر آن یعنی دیپ سیلور(Deep Silver)، این بازی قرار است به قیمت ۲۹.۹۹ دلار و یا ۲۴.۹۹ یورو به فروش برسد.

Dreamfall Chapters سومین عنوان این مجموعه از بازی‌ها بعد از عنوان Dreamfall: The Longest Journey است. دو بازی پیشین توسط استدیو فانکوم ساخته شده بود اما سازنده اصلی این مجموعه از بازی‌ها یعنی آقای راگنار حق ساخت  Dreamfall Chapters را به نام استدیو تازه تاسیسش یعنی Red Thread Games ثبت کرد.

هزینه ساخت این عنوان توسط Kickstarter با مبلغ ۱,۵۳۸,۴۲۵ دلار (به شرط انتشار قسمتی(episodic) آن در استیم) تامین شد. اکنون هر پنج قسمت در استیم وجود دارد که به تایید ۸۴ درصدی کاربران استیم رسیده است و این درحالی است که نقدهای اخیر اکثرا مثبت بوده‌اند و به نمره ۹۲ درصدی کاربران رسیده است.

شما می‌توانید ویژگی‌های این عنوان را در زیر مطالعه فرمایید:

 Dreamfall Chapters یک ماجراجویی سه بعدی در جهان‌های موازی است: یک جهان که در کنترل ماشین است (و یک دید از آینده ماست) و دیگری یک قلمرو فانتزی جادویی است. بازی دو قهرمان بدشانس را در ماجراجویی‌شان دور دنیا برای نجات دنیای واقعی از به هم گسیختگی، دنبال می‌کند.  Dreamfall Chapters یک عنوان بالغ،احساسی،تاریک،جادویی و ماجراجویی نفس‌گیر است که بازی‌بازان را غافل‌گیر می‌کند.

هردو نسخه کنسولی  Dreamfall Chapters همراه با تعداد زیادی الحاقات شامل مدل‌های شخصیتی بهبود‌یافته، انیمیشن‌های بهبود‌یافته، نورپردازی و صحنه‌های ویژه است.

ویژگی‌های اصلی

داستان گیرا: یک داستان احساسی و عمیق را با بیش از ۱۰۰ شخصیت صداگذاری شده در دو زبان انگلیسی و آلمانی تجربه کنید و  حماسه Longest Journey را ادامه دهید.

تصمیمات تاثیرگذار: داستان و اتفاقات ماجراجوییتان را با تصمیمات و اعمال خود شکل دهید و منتظر غافل‌گیری‌ها و در بعضی اوقات پیامدهای نابودکننده نیز باشید.

جستجوی هیجان‌انگیز: در بیش از ۵۰ منطقه زیبا کندوکاو کنید.

دنیاهای مختلف: دنیاهای اصیل،با جزئیات،غنی و زیبا را جستجو کنید که ترکیبی از یک نمونه‌ای از آینده ماشینی با فانتزی جادویی را ارائه می‌دهد.

سه شخصیت قابل بازی: به عنوان سه شخصیت قرار داده شده به بازی بپردازید. هر سه شخصیت ماجراجویی‌های خودشان را در دنیاها دارند.

معماها و پازل‌های چالش‌برانگیز: به حل معماها و پازل‌های اختصاصی این عنوان (که در راستای پیشرفت داستان بازی هستند) بپردازید.

بهبود‌یافته روی کنسول‌ها‌: با وجود مدل‌های شخصیتی بهبود‌یافته، انیمیشن‌های بهبود‌یافته، نورپردازی و صحنه‌های ویژه و به علاوه افزایش موسیقی‌های داخل بازی و بهبود صداگذاری‌ها، یک تجربه نهایی Dreamfall Chapters روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان داشته باشید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید