PSX 2016| عنوان Ni No Kuni II: Revenant Kingdom به پلی استیشن باز خواهد گشت

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷

در طی ارائه‌ی Keynote مراسم Playstation Experience 2016 بالاخره تریلر جدیدی از عنوان Ni No Kuni II: Revenant Kingdom نمایش داده شد.

پس از معرفی بازی در مراسم PSX سال گذشته به ندرت از Ni No Kuni II: Revenant Kingdom Level 5 در اخبار شنیدیم و این بازی کم‌کم از سر زبان‌ها افتاد؛ اما در Keynote مراسم امسال، نمایش جدیدی از Ni No Kuni II: Revenant Kingdom Level 5 داده شد و این طور که پیدا است Ni No Kuni II بازگشته است. همچون دیگر عناوین معرفی شده در PSX امسال، تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان مشخص نشد و تنها به انتشار آن در سال ۲۰۱۷ میلادی اشاره کردند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از Ni No Kuni II: Revenant Kingdom در PSX 2016 را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Koutaro گفت:

  وااای خدا….وااای قلبم…. In Love In Love In Love In Love Cry

  0
  0
 • ali gc گفت:

  سونی رسما با این مراسم نسل ۸ برد جو گیر نشدم چیزی که دارم میبینم میگم مایکروسافت برای رقابت با سونی در حال حاضر تنها باید یه معجزه به وجود بیاره که بعید به نظر می رسه بازی هایی که سونی امشب روشون مانور داد فوق العاده از لحاظ کیفی بالا بودن آخرین ما ۲ خصوصا به تنهایی توانایی داره یه نسل پیش ببره.
  خوب حالا واقعا رقابت جذاب شد گاد تلو هورایزن و دث استرندیگ همه ی این بازی ها رو مایکروسافت و نینتندو باید با یه شاهکار در خور جواب بدن امیدوارم ننگ نسل ۸ توی این سال آخری فراموش بشه.
  و اما در مورد این بازی باید بگم بیشتر از تلو منتظر این بازیم !!! نسخه اول بازی رو فقط با کلمه ی شاهکار میشه وصف کرد به همه ی شاهکار های نسل ۷ سونی احترام می زارم ولی نسخه اول این بازی بهترین انحصاری نسل ۷ برای من بود با صبر نداشته منتظر نسخه ی جدید این خاطره هستم!

  0
  0