گیفت کارت
گیفت کارت

اولین قسمت Batman: The Telltale Series هم‌اکنون به‌صورت رایگان در استیم قرار دارد

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴

تل‌تل گیمز از طریق توئیتر اعلام کرده است که هم‌اکنون، قسمت اول Batman: The Telltale Series در شبکه‌ی استیم به‌صورت رایگان قرار دارد و به راحتی قادر به دانلود آن هستید.

تل‌تل گیمز به همراه این که خبر از رایگان شدن این عنوان داده، تصویری تبلیغاتی منتشر کرده است که در آن، به محدود بودن مدت زمان این کار تبلیغاتی اشاره شده است و از این رو، باید فرصت را از دست ندهیم و هر چه زودتر، اولین قسمت Batman: The Telltale Series را به‌صورت رایگان دانلود کنیم:

نخستین قسمت Batman: The Telltale Series، هم‌اکنون به‌صورت رایگان در استیم قرار دارد!

Batman: The Telltale Series، عنوانی اپیزودیک در سبک کلیک و اشاره است که توسط استودیوی معروف تل‌تل گیمز ساخته و منتشر می‌شود و وظیفه‌ی توزیع آن را کمپانی برادران وارنر بر عهده دارد. همچنین داستان این بازی بر اساس کمیک‌های Batman از باب کین و بیل فینگر در دنیای DC بوده و بدون اینکه ربطی به فیلم‌های گذشته‌ی بمتن داشته باشد، ماجراجویی زیبایی از بروس وین را روایت می‌کند.

جدیدترین قسمت این سری با نام  Guardian of Gotham، در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اندروید و آی‌اواس موجود است. همچنین تل‌تل گیمز به این موضوع اشاره کرده است که پایان جدیدترین قسمت یعنی قسمت چهارم، بازیکنان را بسته به انتخابات و تصمیمات‌شان، در موقعیت و مکان‌های مختلفی قرار می‌دهد که البته این تصمیمات بی‌تاثیر در آخرین قسمت بازی هم نیستند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید