اطلاعات جدیدی از Mass Effect Andomeda منتشر شد

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴

صبح روز گذشته استودیوی بایوور گیم‌پلی بازی Mass Effect Andomeda را به نمایش گذاشت و مک والترز، کارگردان بازی، در صفحه توئیتر خود اطلاعاتی راجع به این ویدیوی گیم‌پلی و خود بازی منتشر کرد.

اول از همه او گفت ویدیویی که در روز گذشته مشاهده کردیم، گیم‌پلی واقعی بازی بود و به سادگی از بازی تهیه شده و هیچ‌گونه حقه‌ای در آن به کار نرفته است.

ما همچنین نام دو شخصیتی که کنار Sarah Ryder در یکی از کات‌سین‌های تریلر قرار داشتند را فهمیدیم. نام Krogan مذکر، Drack است و Turian مونث هم Vetra نام دارد.

والتر همچنین گفت اتفاقی افتاده که باعث ایجاد “آشفتگی” میان مهاجران انسان به کهشکان اندرومدا شده است. ما همچنین فهمیدیم مناطق مسکونی بازی شامل فروشگاه‌ها و فعالیت‌های مخصوص به خود می‌شوند. به‌نظر می‌رسد Nomad می‌تواند مانند Mako قدیمی پرش کند و دارای تقویت کننده سرعت و جهت رو به بالا است. والتر گفت اطلاعات جدیدی از Nomad در آینده منتشر خواهد شد.

با توجه به صحبت‌های والتر، روشی که تیم توسعه دهنده برای جان بخشیدن به فضا در پیش گرفته، به نحوی مناطق بازی را به هم متصل می‌کند که در گذشته چنین چیزی دیده نشده بود. والتر می‌گوید کار آن‌ها شگفت‌انگیز است!

تیم توسعه دهنده همچنین سخت در حال تلاش است تا گیم‌پلی بازی را قوی‌تر و بهتر سازد. ما همچنین از والتر شنیدیم آن‌ها سعی دارند چیزهایی که طرفداران راجع به کلاس‌ها، قدرت‌ها و سلاح‌ها دوست داشتند را بهبود ببخشند.

در آخر هم گفته شد سپر جدیدی به بازی اضافه می‌شود که در واقع حملات دشمن‌ها را به آن‌ها باز می‌گرداند. والتر وعده اطلاعات بیشتری در این مورد را برای آینده داد.

بازی در بهار سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد البته الکترونیک‌آرتز می‌گوید در صورت نیاز، باز هم بازی را تاخیر می‌زند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید