Darksiders: Warmastered Edition امروز برروی استیم منتشر شد

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

عنوان Darksiders که در ابتدا در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود، بازی‌بازان را به داستان خشن و بی رحم چهار برادر سوار کار آخرالزمانی برد و با ارایه یک گیم‌پلی اکشن سریع و راضی کننده، توانست به عنوانی موفق تبدیل شود. چندی پیش نسخه بازسازی شده این عنوان با نام Warmastered Edition برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد و حال، Darksiders: Warmastered Edition با محتویات اضافه‌ای برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

ناشر بازی، یعنی شرکت THQ Nordic اعلام کرد که عنوان Darksiders: Warmastered Edition هم‌اکنون از طریق شبکه استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. THQ Nordic به عنوان هدیه‌ای به کاربران رایانه‌های شخصی اعلام کرده که هر کسی که نسخه سال ۲۰۱۰ بازی را در مجموعه بازی‌های خود در استیم داشته باشد، می‌تواند نسخه بازسازی شده را به صورت رایگان دریافت کرده و تجربه کند.

نسخه Warmastered Edition عنوان Darksiders به صورت معمولی برروی شبکه استیم ۱۹٫۹۹ دلار قیمت دارد اما طی تخفیف‌های این هفته استیم، قیمت بازی هم‌اکنون تنها ۳٫۹۹ دلار است. همچنین کاربران استیم می‌توانند یک بسته که شامل Darksiders II: Deathinitive Edition ،Darksiders: Warmastered Edition و موسیقی‌های Darksiders II است را با قیمت فوق‌العاده ۱۰ دلار خریداری نمایند. به نظر فرصتی فوق‌العاده و عالی برای طرفداران Darksiders و بازی‌های اکشن پیش آمده است.

Darksiders: Warmastered Edition هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید