مراسم تجربه نینتندو سوییچ در ۱۳ ژانویه برگزار می‌شود

۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

شرکت نینتندو به تازگی اعلام کرده است که کنسول جدید و ترکیبی (هم کنسول دستی است و هم کنسول خانگی) نینتندو سوییچ در تاریخ ۱۳ ژانویه در نیویورک یک مراسم آزمایش یا به اصطلاح، hands-on  خواهد داشت.

طبق اطلاعات Polygon، این مراسم ۵ ساعت به طول خواهد انجامید و همچنین یک لایو استریم خواهد داشت که در عصر روز ۱۲ ژانویه آغاز می‌شود.

جزئیات بیشتر در این رابطه نشان می‌دهند که کنسول جدید نینتندو در این مراسم به اشتراک گذاشته خواهد شد و تنها رسانه‌ها، تحلیلگران مالی و همکاران تجاری دعوت شده می‌توانند در آن حضور یابند. در این مراسم در مورد قیمت و تاریخ عرضه کنسول توضیحاتی داده خواهد شد و همچنین فهرست بازی‌های در حال ساخت برای آن اعلام می‌شوند.

نینتندو اطلاعات دیگری به غیر از تاریخ و محل برگزاری مراسم آزمایش کنسول نینتندو سوییچ در اختیار ما قرار نداده است و تنها اشاره کرده است که این مراسم برروی جزئیاتی که نینتندو قصد داشته از کنسول اعلام کند، تمرکز خواهد کرد.

پس از معرفی کنسول نینتندو سوییچ که پیش از آن با نام نینتندو ان ایکس شناخته می‌شد، شرکت سازنده این کنسول از توکیو اطلاعاتی را از این کنسول منتشر کرد و مشخص شد که گروه بزرگی از ناشرها و سازندگان Third Party برای پشتیبانی از این کنسول برنامه دارند. طی مراسم سه ماهه مالی شرکت نینتندو که در ماه گذشته برگزار شد نیز مدیر کل این شرکت، آقای تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) با این که جزئیات دقیق و راضی کننده‌ای را منتشر نکرد اما اشاره شد که شرکت پیش بینی می‌کند که کنسول نینتندو سوییچ در ماه عرضه‌اش، ۲ میلیون واحد عرضه شود. آقای کیمیشیما با اعتماد به نفش گفته بود که وقتی این کنسول منتشر شود، مشتری‌ها به تفاوت‌ بین آن و دیگر کنسول‌ها پی خواهند برد.

باید منتظر مراسم تجربه کنسول نینتندو سوییچ بمانیم تا جزئیات بیشتری از این کنسول خلاقانه و نو اعلام شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید