سکوت Hello Games شکسته شد: آپدیت بزرگ عنوان No Man’s Sky در این هفته منتشر می‌شود

6 آذر 1395 - 13:31

شکی نیست که No Man’s Sky که یک عنوان در سبک گردش در فضا است و توسط Hello Games ساخته شده ، از بازی‌های ناامیدکننده سال است چرا که بازی درحالی عرضه شد که بسیاری از ویژگی‌هایی که قول داده شده بود را در خود نداشت.

شان موری و Hello Games از زمان عرضه بازی سکوت کامل پیشه گرفته‌اند اما به نظر می‌رسد آن‌ها به سختی مشغول کار بر روی آپدیت بزرگ بعدی بازی بوده‌اند که به زودی انتشار می‌یابد.

در وبسایت رسمی No Man’s Sky  تایید شده که یک آپدیت بزرگ به نام «آپدیت بنیادی» (Foundation Update)  در این هفته منتشر می‌شود. این‌ آپدیت همانطور که از نامش پیدا است بنیاد ساختمان اصلی را معرفی می‌کند و بهبودی‌هایی که در آینده به بازی اضافه می‌شوند را نمایش می‌دهد.

تیم سازنده می‌گوید:

در این هفته Hello Games یک آپدیت برای No Man’s Sky عرضه می‌کند که ما نام آن‌ را آپدیت بنیادی نامیده‌ایم.

این تیم هم‌چنین از سکوت طولانی خود در ارتباط با مسائل بعد از انتشار No Man’s Sky گفت:

نه هفته از انتشار بازی گذشته است و تیم کوچک ما به سختی در حال توسعه بیشتر بازی هستند و تست‌گیری و آزمایشات مختلفی برای آپدیت بنیادی می‌گیرند.این بزرگ‌ترین آپدیت ما نخواهد بود اما یک شروع است.

بحث پیرامون No Man’s Sky از زمان عرضه‌ آن تبدیل به یک وضعیت دراماتیک و سخت شده است. ما تا به اینجا سکوت کرده‌ایم اما اطمینان می‌دهیم که حرف‌هایتان را شنیده‌ایم و روی بهبود عنوانی که تیممان دوستش دارد و به آن اهمیت می‌دهد تمرکز کرده‌ایم.

عنوان No Man’s Sky هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ موجود است. اگر اطلاعات بیشتری از این آپدیت منتشر شد در اختیارتان خواهیم گذاشت بنابراین با ما همراه باشید.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید