Mass Effect: Andromeda بزرگ‌ترین بازی بایوور خواهد بود

۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸

هر کسی که عناوین گذشته استودیوی بایوور را تجربه کرده باشد، می‌داند جهان آن‌ها تا چه حد بزرگ و طولانی است. با این حال، به‌نظر می‌رسد Mass Effect: Andromeda از تمامی آن‌ها رد می‌شود و بزرگ‌ترین بازی بایوور در تاریخ خواهد بود.

بازی‌های Mass Effect نسبتا بزرگ هستند و هر کدام از آن‌ها جاهای مختلفی اعم از Noveria ،Ferros ،Omega ،Illium و مخصوصا Citadel را داشتند که هر یک از این‌ها دارای جهان تقریبا بزرگی به‌همراه تعداد زیادی از مردم برای گفت‌وگو و ماموریت بوده‌اند. اگر Mass Effect: Andromeda از این نظر قرار است از نسخه‌های قبلی خود بهتر ظاهر شود، بنابراین باید شاهد Dragon Age: Inquisition به سبک علمی-تخیلی باشیم.

مایک گمبل، تهیه کننده بازی، در مصاحبه خود با سایت گیم‌اینفورمر گفت:

Mass Effect: Andromeda از نظر محتوا بزرگ‌ترین بازی ما خواهد بود. در بازی برخوردهای ناشی از جنگ، معما، رویدادهایی مربوط به روایت داستانی و چیزهای زیادی دیگر وجود دارد که عمق بیشتری به مسیر بحرانی شما در بازی اضافه می‌کند.

توسعه‌دهندگان بازی هدف‌شان این است که حتی اگر برخی از سیاره‌ها مربوط به داستان اصلی هم نشوند، هر منطقه بازی را به یاد ماندنی سازند. ماموریت‌های فرعی‌ای که در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند، شامل ماموریت‌های loyalty هستند که اولین بار در Mass Effect 2 شاهد آن‌ها بودیم. این ماموریت‌ها اختیاری خواهند بود اما به شما کمک می‌کنند تا هر یک از شخصیت‌های بازی را کمی بهتر بشناسید.

فابریس کاندومینس، یکی از سازندگان بازی، در ادامه این مصاحبه افزود:

اسکن کردن، یکی از مهم‌ترین ابزار کاوش در بازی است. شما در یک کهشکان جدید هستید؛ چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد و هیچ نشانه‌ای از اینکه چه اتفاقی در حال رخ دادن است در دسترس نیست. اسکنر یک روش برای اینکه بفهمید چه چیزی در محیط شما وجود دارد است. پس از اسکن، اطلاعات را به Tempest به‌منظور بررسی آن‌ها ارسال کنید و نشانه‌های مورد نظر را بیابید.

با این وجود اکه اخیرا اطلاعات بیشتری از بازی منتشر می‌شود، هنوز تاریخ انتشار آن را نمی‌دانیم گرچه برخی از خرده‌فروشی‌ها بازی را برای عرضه در ۲۱ مارس (سه‌شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶) لیست کرده‌اند. کارگردان بازی هم به‌تازگی به عناوین جدیدتری در این سری اشاره داشت اما ما می‌دانیم Andromeda بخشی از یک سه‌گانه جدید نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید