رییس ۳۴۳i این استودیو را ترک کرد

۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
به مناسبت اولین تولد بازی Halo 5، سازندگان محتوای دانلودی جدیدی برای این عنوان منتشر خواهند کرد

پس از گذشت هفت سال، جاش هولمر، استودیوی سازنده عناوین HALO را ترک کرد. جاش هولمز اعلام کرد که او می‌خواهد برروی بازی مستقل دیگری کار کند.

هولمز که از زمان ساخت HALO 4 رییس استودیوی ۳۴۳i بوده است، حال این استودیو را ترک کرد. او در بلاگ رسمی ۳۴۳i چنین نوشت:

من تک تک لحظاتی که برروی HALO کار کرده‌ام را دوست دارم اما علاقه‌مندم که افق‌های جدیدی را تجربه کنم.

هولمز مشخص نکرد که پروژه بعدی او چیست. هنوز معلوم نشده که آیا او استودیوی جدید خود را ایجاد کرده یا به استودیوی دیگری ملحق می‌شود. با ترک جاش هولمز رییس جدید استودیوی ۳۴۳i کریس لی می‌شود. لی پیش‌تر تهیه کننده دو عنوان Halo 4 و Halo 5 Guardians بوده است. هولمز درباره لی نوشت:

کریس از زمان آغاز کار استودیو نقش کلیدی در ساخت بازی‌هایمان داشته است. او رهبر فوق العاده‌ای است و HALO در دستان فرد توانایی گذاشته می‌شود.

لی نیز درباره انتخاب خود چنین گفت:

من بسیار هیجان هستم که قرار است همچنان آینده سری افسانه‌ای و محبوب Halo را با تیمم ادامه داده و درکنار جامعه و طرفدارانی که دوست دارم فعالیت کنم. به‌زودی صحبت‌های بیشتری درمورد به‌روزرسانی رایگان Halo 5: Guardians خواهیم کرد.

بانی راس مدیر ارشد استودیوی ۳۴۳i درمورد هولمز چنین گفت که او رهبری توانا برای سری Halo در این هفت سال بوده است.

من می‌خواهم از او برای همه کارهایی که برای ما و سری Halo انجام داد تشکر کنم و بهترین‌ها را برای ماجراجویی بعدی‌اش آرزومندم.

هنوز Halo 6 معرفی نشده است اما به‌صورت مکرر به‌وجودش اشاره شده است. این استودیوی هم‌اکنون با همکاری کریتیو اسمبلی برروی Halo Wars 2 کار می‌کند که در دو ماه آینده عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید