گیفت کارت
گیفت کارت

رسپاون توضیح می‌دهد که چطور تجربه Titanfall 2 برای بازی‌باز خوشایند است

۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸

مدیرعامل استودیوی رسپاون، وینس زامپلا، توضیح داد که چطور تجربه Titanfall 2 بسیار خوشایند است. او در رابطه Titanfall 2 چنین می‌گوید که آن‌ها توجه ویژه‌ای برروی گیم‌پلی داشته‌اند تا گرافیک بازی.

زامپلا که پیش‌تر در اینفینیتی وارد کار می‌کرد، از آن تیم جدا و به رسپاون ملحق شد. او در رابطه با گیم‌پلی بازی چنین گفت:

گیم‌پلی چیزی بود که تمام تمرکز ما برروی آن قرار داشت. ما تصمیمات دیگر را براساس تاثیر آن برروی گیم‌پلی میگرفتیم. درواقع انیمیشن‌هایی که در Titanfall 2 اجرا می‌شود، می‌تواند براساس حرکت شما قطع شود. بعضی از بازی‌ها انیمیشن‌هایی دارند که شما باید منتظر بمانید آن تمام شود تا بتوانید ادامه دهید و حرکت دیگری انجام دهید. پس حرکت‌ها برای شما حس بهم ریختگی را القا می‌کنند. اگر کسی بازی کردن شما را ببنید با وجود آن انیمیشن‌ها فکر می‌کند که بازی خوبی می‌کنید اما برای خودتان آن حس درست را نمی‌دهد.

در ادامه زامپلا به این نکته اشاره کرد که آن‌ها محدودیت‌های گرافیکی را به‌جهت بهبود گیم‌پلی در بازی ایجاد می‌کنند و به عبارتی گیم‌پلی فدای گرافیک نمی‌شود.

من حاضرم گرافیک بازی را فدای گیم‌پلی آن کنم. بازی باید حس خوبی بدهد، باید به درستی بازی شود. باید سرگرم کننده باشد. مهم نیست که بازی حتما اول شخص باشد، بازی‌ Star Warsای که در دست ساخت داریم سوم شخص است و در آن باید به‌جای تمرکز روی گرافیک به فکر ساخت شخصیت‌ها و تجربه‌ی بهتر باشیم. شاید درمواردی بایکدیگر متفاوت باشند اما در آخر بازی ساخته شده باید سرگرم کننده و خوشایند باشد.

Titanfall 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است. بازی Star Wars معرفی نشده هنوز در دست تولید است و احتمالا تا دو سال آینده خبری از آن اعلام نشود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید