گیفت کارت
گیفت کارت

ظاهرا قیمت نینتندو سوئیچ مشخص شده است

۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸

بالاخره در ماه گذشته، کنسول جدید و البته مرموز نینتندو با نام سوئیچ معرفی شد و بعد از انتشار جزئیات مختلف، این شرکت خبر از عدم ارائه‌ی اطلاعات اصلی کنسول نظیر قیمت تا ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۷ داد. با این حال، ظاهرا یکی از فروشگاه‌های اینترنتی قیمت این کنسول جدید را لو داده است.

ساعاتی قبل، فروشگاه Toys R Us Canada کنسول نینتندو سوئیچ را با قیمت ۳۲۹٫۹۹ دلار لیست کرده بود. البته چون این فروشگاه کانادایی است، باید قیمت را به دلار کانادا حساب کنیم و با این حساب، قیمت سوئیچ چیزی حدود ۲۴۳ دلار آمریکا خواهد بود. به‌صورت کلی، اگر افت و افزایش ارزش دلار آمریکا را هم در نظر بگیریم، سوئیچ ۲۴۹٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید، همیشه شاهد چنین مواردی هستیم و سایت‌های مختلفی قیمت محصولات زیادی را لیست می‌کنند که نمی‌توان به آن‌ها به‌عنوان تایید رسمی نگاه کرد. با این حال، برخی مواقع این لیستینگ‌ها درست از آب در میایند و خیلی‌ها هم در حد شایعه  باقی می‌مانند.

خیلی از تحلیل‌گران قیمت نینتندو سوئیچ را ۲۴۹٫۹۹ تا ۳۴۹٫۹۹ دلار تخمین زده‌اند که البته چون اطلاعاتی از سخت‌افزار آن نداریم، حدس زدن قیمت کمی سخت است. در هر صورت، نینتندو در ۱۲ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۲۳ دی ۱۳۹۵) از جزئیات اصلی نظیر مشخصات و قیمت کنسول رونمایی خواهد کرد و شما هم این خبر را در حد یک شایعه حساب کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید