سری HALO پانزده ساله می‌شود

۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶

شاید با شنیدن این خبر احساس پیر بودن بکنید ولی باور کنید یا نه، تولد پانزده سالگی سری عناوین هیلو نزدیک است و این سری محبوب پانزده نوامبر امسال پانزده ساله می‌شود تا جزو معدود سری‌هایی باشد که توانسته بعد از این همه سال هنوز هم جزو پر طرفدارترین‌ها در رده‌ی خود باشد.

پانزده سال پیش در تاریخ پانزده نوامبر سال ۲۰۰۱ اولین سری از این بازی ها با عنوان Halo: Combat Evolved راهی بازار شد و خیلی زود توانست جای خود را در میان بازی بازان پیدا کند.

پانزده نوامبر پانزدهمین سالگرد سری بازی های هیلوست و به همین بهانه سازندگان این سری تصمیم به برگزاری مراسمی در روز سه شنبه پانزدهم نوانبر دارند که به طور زنده پخش خواهد شد.

در ادامه سازندگان این مجموعه مژده به روزرسانی جدیدی در تعطیلات آخر سال برای بازی Halo 5  را دادند و قول دادند که به زودی جزئیات بیشتری در مورد این به روزرسانی اعلام نمایند، میتوان حدس زد که این به روزرسانی نقشه‌های جدیدی را برای بخش‌های مختلف این بازی در دسترس کاربران قرار خواهد داد .

آخرین به روزرسانی رایگانی که برای HALO 5 عرضه شد در ماه سپتامبر گذشته بود که Anvil’s Legacy نام داشت و نهمین بسته‌ی به روزرسان رایگان آن بود که در نوع خود بی‌نظیر است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید