تماشا کنید: تریلر زمان عرضه عنوان Dishonored 2 منتشر شد

۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰

امروز، بتسدا تریلر زمان عرضه عنوان Dishonored 2، ساخته استودیوی آرکین را منتشر کرد تا بازی‌بازان را برای عرضه بازی در فردا آماده کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

عنوان Dishonored 2 فردا برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها کسانی که بازی را پیش خرید کرده باشند می‌توانند فردا به اجرا و تجربه بازی بپردازند. در زیر می‌توانید توضیحاتی از بازی که به همراه تریلر منتشر شده است را مطالعه فرمایید:

نقش خود را به عنوان یک قاتل خارق العاده در فصل دوم عنوان تحسین شده آرکین، Dishonored، پس بگیرید. به عنوان امیلی کالدوین یا کروو آتانو به فراتر از خیابان‌های افسانه‌ای دانوال، یعنی Karnaca سفر کنید؛ یک شهر خیره کننده ساحلی که کلید به قدرت رسیدن دوباره امیلی را در خود نهفته است. با نشان‌های Outsider و قدرت‌های ماورا طبیعی جدید، دشمنان خود را شکار کنید و برای همیشه سرنوشت پادشاهی را تغییر دهید.

کسانی که عنوان Dishonored 2 را پیش خرید نکرده اند نگران نباشند زیرا می‌توانند این بازی را در ۱۱ نوامبر تجربه نمایند. کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند توجه داشته باشند که علاوه بر دریافت نسخه اصلی، یک نسخه دیجیتالی از Dishonored: Definitive Edition را نیز دریافت کنند. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه عنوان Dishonored 2 را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p (بیت ریت اصلی)

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p (بیت ریت اصلی)

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید