برنامه یازدهمین تجربه بازی ساز

۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۳

یازدهمین تجربه بازی ساز در پنجشنبه ۲۰ آبان از ساعت ۱۵ تا ۱۹ برگزار خواهد شد. تجربه بازی ساز که به صورت ماهانه و با شعار همبستگی برای بازی های بهتر برگزار می شود رویدادی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر میان بازی سازان است. طبق اعلام، برنامه یازدهمین رویداد تجربه بازی ساز به شرح زیر خواهد بود:

۱ – تاثیر متقابل انیمه و مانگا بر بازی های رایانه ای (ارائه: بزرگمهر بهرنگ)

بزرگمهر بهرنگ را اکثر علاقمندان به انیمه و مانگا می شناسند. وی سال هاست در زمینه ترویج و گسترش آنها می کوشد و از بنیانگزاران سایت animworld است. در این ارائه وی برای اولین بار در جمع بازی سازان سخن می گوید و در خصوص تاثیر متقابل انیمه و مانگا بر بازی های رایانه صحبت خواهد نمود.

۲ – دورهمی و پذیرایی و گپ و گفت بازی سازان

۳ – قدم به قدم تا موفقیت (ارائه: تیم کوئیز آف کینگز)

بازی کوئیز آف کینگز این روزها بسیار طرفدار پیدا کرده است و جز بازی های بسیار موفق ایرانی محسوب می شود. ویژگی خاص این بازی گسترش گام به گام آن بوده است که به مرور توانست جای خود را در میان بازیکنان باز کند. در این بخش تیم تولید کننده به تجربه خودشان از تولید این بازی خواهند پرداخت.

لینک ثبت نام در ایونت: https://evand.com/events/gdx11

زمان: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۹

مکان: خیابان شریعتی، خیابان قبا، خیابان زیبا، نیش کوچه کاج، پلاک ۱۱، مجتمع باغ زیبا

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • milad.ps4 گفت:

  کل مردم ایران جمع بشن یه بازی بسازن بعد کل مردم دنیا جمع بشن نمیتونن باگ های اون بازی رو برطرف کنن Frown Frown

  0
  0
  • mongi گفت:

   مشکل اینجاست که ما فک میکنیم به اندازه مثلا بیست استودیو خیلی تو دنیا،ما هم باید به همون تعداد استودیو خوب داشته باشیم.داستان ما شده داستان کارتون فوتبالیستا،یه سوباسا میاد بر اساس وجود خودش یه تیم میساخت،یه خوب پیدا میشه میره واسه خودش استودیو میزنه.ما توان ۴ الی ۵ استودیوی خوب و داریم،خواهشا غرور بزارید کنار با اتحاد بازی بسازید.

   0
   0
   • Ally.Kh گفت:

    آره این همیشه برا منم سوال بوده که اینا به جای تاسیس این همه استودیوی جدید چرا همه نمیرن بشن ۳ ۴ تا استودیوی بزرگ تا با هم رو یه بازی کار کنن!؟
    ———–
    ممنون بابت خبر رویدادهایی مثل این تجربه بازیساز میتونه به هنر-صنعت کمک کنه؛ هرچند بنظرم یکی شدن استودیوها میتونه مفیدتر باشه

    0
    0