ایو گیلموت: نینتندو سوئیچ یک نوآوری واقعی است

۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹

ایو گیلموت، مدیر عامل یوبی‌سافت، در گزارش این شرکت برای سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی جاری، درباره‌ی نینتندو سوئیچ صحبت کرده و به دلیل اینکه به هر دو صورتِ کنسول خانگی و قابل حمل عمل می‌کند، آن را یک “نوآوری واقعی” برشمرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

ایو گیلموت چنین گفته است:

در ماه مارس شاهد عرضه‌ی نینتندو سوئیچ خواهیم بود. همان‌طور که قبلا هم گفته‌ایم، ما فکر می‌کنیم که این کنسول عالی است. برای اولین بار، بازیکنان قادر خواهند بود تا کنسول خانگی خود را به یک دستگاه بازی قابل حمل تبدیل کنند. این یک نوآوری واقعی است.

گیلموت همچنین افزوده است که نینتندو سوئیچ از تقاضای طرفداران برای کنسول دستی و عناوین جدید سود خواهد برد که فروش عالی ۳DS گویای این موضوع است:

ثانیا، با وجود رقابت بزرگ بازی‌های موبایلی، مهم‌ترین نکته این است که نینتندو موفق به فروش بیش از ۵۵ میلیون کنسول دستی ۳DS از زمان عرضه‌اش شده است. از این رو، سوئیچ از این میزان تقاضای زیاد از نینتندو برای انتشار بازی برروی یک کنسول دستی بهره خواهد برد.

اگر از این پتانسیل استفاده شود، سپس یوبی‌سافت به عنوان یکی از ناشران ترد پارتی برای کنسول‌های نینتندو در طول ده سال گذشته، سود زیادی خواهد برد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید