تهیه‌کننده‌ی Dragon Age: Inquisition بایوور را ترک کرد

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

به جز گسترش‌دهنده‌هایی نظیر The Old Republic، بایوور از زمان عرضه‌ی Dragon Age: Inquisition در سکوت به سر برده و شاهد ساخت عنوان خاصی از سوی آن نبوده‌ایم که البته در اویل ۲۰۱۷ و با راه یافتن Mass Effect: Andromeda به رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت، این سکوت شکسته می‌شود. علاوه بر این، بایوور در حال کار برروی یک آی‌پی جدید است و به تازگی متوجه استعفای یکی از نام‌های بزرگ این استودیو شده‌ایم که در ساخت آی‌پی جدید نیز نقش داشته است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

کامرون لی (Cameron Lee) که نقش تهیه‌کننده‌ی Dragon Age: Inquisition را داشت و برروی آی‌پی جدید بایوور نیز کار کرده بود، به صورت رسمی اعلام کرد که بیش از این در استودیو نخواهد بود و آن‌جا را ترک می‌کند. وی همچنین ذکر کرده است که دلیل انجام این کار، چندین مشکل شخصی بوده و یکی از آن‌ها، فرزندش محسوب می‌شود زیرا می‌خواهد او در شهر بزرگی رشد کند و متاسفانه استودیوی بایوور در چنین شهری واقع نشده است:

از زمان عرضه‌ی Dragon Age: Inquisition، من نقش تهیه‌کننده‌ی ارشد اولین آی‌پی جدید بایوور را بعد از سه‌گانه‌ی Mass Effect داشته‌ام و کار با همکارانم تجربه‌ی شگفت‌انگیزی برایم بوده است. ساخت آی‌پی جدید همچنان ادامه می‌یابد و توسط تیمی هدایت خواهد شد که به عقیده‌ی من، تجربه‌ی جدیدی را از بازی‌های بایوور ارائه خواهند کرد. تمامی کسانی که برروی این آی‌پی جدید کار می‌کنند، عالی و بااستعداد هستند و حتی فراتر از انتظارت بالای نسبت به بایوور عمل خواهند کرد.

کامرون لی همچنین گفته است که نمی‌تواند بازی بعدی خود را اعلام کند و باید بیشتر منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • sinaaragon گفت:

  دیشب دانلودش کردم و الان دارم بازی می کنم..واقعا بازی عالی هست. فقط یه مشکلی داره و اونم زاویه دید بازی هست.مثلا باید با راست کلیک اطراف رو دید که یکم سخته..البته یکم بازی کنم عادت میکنم .

  0
  0
 • Kentucky گفت:

  وی همچنین ذکر کرده است که دلیل انجام این کار، چندین مشکل شخصی بوده و یکی از آن‌ها، فرزندش محسوب می‌شود زیرا می‌خواهد او در شهر بزرگی رشد کند و متاسفانه استودیوی بایوور در چنین شهری واقع نشده است
  .
  مگه این شهر چقدر کوچیکه که میخواد بره شهر بزرگتر دیگه دهات نیست که ROTFL حالا خارج از شوخی هر استدیویی که میره موفق باشه

  0
  0