لیست کدهای تقلب Skyrim: Special Edition

10 آبان 1395 - 19:47

درست است. نسخه Special این عنوان نیز به مانند نسخه اصلی به شما اجازه تقلب می‌دهد. با گیمفا همراه باشید.

با عرضه نسخه Special عنوان Skyrim ، احتمالا بعضی از بازی‌بازان این عنوان نقش‌آفرینی و فانتزی بتسدا را برای اولین بار تجربه می‌کنند درحالی که دیگران شاید برایشان تجدید دیدار دوباره بعد از این مدت طولانی سخت باشد. در هر صورت، زمان خوبی است که به همه یادآوری کرد که Skyrim اجازه انواع تقلب‌ها را به بازی‌بازان می‌دهد که بعضی کوچک،بعضی بزرگ و بعضی نیز حتی ساختارشکن هستند.

برای فعال کردن پایانه فرمان(کنسول) بازی تنها کافی است کلید (`) را بزنید و کدهای مربوطه را وارد نمایید. راهنمای این کدها توسط سایت pcgamer نوشته شده که ما این راهنما را برایتان ترجمه کرده‌ایم. شما در آن واحد می‌توانید کدهای بیشتری را نیز اعمال کنید. بنابراین در یک زمان می‌توانید نامرئی باشید و پرواز و تلپورت نیز بکنید.

بعضی از این دستورات نیازمند کدهای بیشتری هستند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.

فقط توجه کنید که بعضی از این کدهای تقلب ممکن است باعث مشکلاتی مانند بیرون‌ آمدن‌های ناگهانی بازی و یا گلیچ‌هایی شود.بنابراین اگر بازی خود را ذخیره کنید و سپس این کدها را در یک فضای ذخیره دیگری امتحان کنید امنیت بیشتری دارد. مطمئنا نمی‌خواهید که تغییراتی اعمال کنید و در نهایت نتوانید آن‌ها را برگردانید.

لیست کدهای تقلب:

tgm

مُد «خدای خوب قدیم» که به این معناست که شما از هرگونه آسیبی در امانید و هیچ صدمه‌ای به شما نمی‌رسد.درست مانند یک خدا.

tcl

این کد به شما اجازه می‌دهد که روی دیوارها،سقف‌ها و کوه‌ها مانند یک روح قدم بزنید. برای غیرفعال کردن، این کد را دوباره وارد کنید.

unlock

کلید اصلی را نمی‌توانید پیدا کنید؟قفل باز کردن زیادی وقت‌گیر است؟ پس پایانه فرمان را باز کنید و روی در یا صندوقی که قصد باز کردن دارید کلیک کنید و سپس تنها با وارد کردن کلمه unlock به راحتی می‌توانید در را باز کنید. اگر این مورد در دنیای واقعی هم کار می‌کرد جالب می‌شد.

psb

هر وِردی که در اسکایریم وجود دارد از آن شما می‌شود. با این کد شما به مانند این که در کسری از ثانیه فارق‌التحصیل مدرسه جادوگری شده‌اید.

player.advevel

به صورت خودکار یک سطح بالاتر می‌روید.

caqs

به صورت خودکار تمام مراحل ماموریتتان کامل می‌شود. اگر کلا از بازی کردن خوشتان نمی‌آید این کد مخصوص شماست.

showracemenu

از قیافه و استایل شخصیتتان راضی نیستید؟شما می‌توانید مانند شروع اسکایریم با استفاده از این کد قیافه شخصیتتان را تغییر دهید. البته مشکلی که این کد دارد این است که سطح و مهارت‌هایتان همگی به یک می‌آیند.

player.modav skill x

در این کد «skill» نام همان مهارتی است که می‌خواهید ارتقا دهید و «x» تعداد ارتقایی است که می‌خواهید به این مهارت بدهید.دقت کنید که مهارت‌ها را بدون هیچ فاصله‌ای و پشت سر هم وارد کنید. مهارت‌های تیراندازی marksman و مهارت سخن‌وری speechcraft در بازی نامیده می‌شوند.

 ###player.additem ITEM 

هر آیتمی که در اسکایریم وجود دارد یک کد مخصوص به خود دارد. به جای واژه ITEM در این کد، نام آیتم مورد نظر را وارد کنید و به جای ### تعداد مورد نیازتان را وارد نمایید. حالا رویایتان که داشتن ۴۷ سوپ سیب‌زمینی کلمی بوده را می‌توانید به واقعیت برسانید.

 ###player.additem 0000000f 

یک راه آسان برای آن‌که مقداری طلای رایگان بگیرید. هر عددی بین ۰۰۱ و ۹۹۹ در این کد کار می‌کند.

“###” player.additem 0000000a

قفل‌باز کن کمی دارید؟ تعدادی که می‌خواهید را در این کد وارد کنید و این قفل‌باز‌کن‌ها به صورت جادویی برایتان ظاهر می‌شود.

tm

عکس‌های خود را از بازی بگیرید تا بزرگترها را قانع کنید که تعطیلات خود را تنها در اسکایریم گذرانده‌اید. فقط توجه داشته باشید که این کد پایانه فرمان را مخفی می‌کند بنابراین شما بدون دیدن پایانه فرمان باید این کد را وارد نمایید.

tmm

همراه با ۰ یا ۱ است که تمام نشانه‌های نقشه را خاموش و یا روشن می‌کند.

tfc

با استفاده از این کد قادر خواهید بود تا به دوربین هوایی دسترسی داشته باشید و بدن خود را ترک کنید و در هوا بچرخید. برای گرفتن عکس مناسب است.

tai

هوش مصنوعی بازی را خاموش یا روشن می‌کند که باعث می‌شود شخصیت‌های غیر بازیکن(NPC) دیگر با شما در تعامل نباشند و در حقیقت هیچ‌کاری نکنند.

tcai

هوش مصنوعی مبارزه‌ای بازی را روشن و خاموش می‌کند که باعث می‌شود اژدهایان تبدیل به هیولاهای رام‌شده‌ای شوند و به گونه‌ای رفتار کنند که انگار شما در آن‌جا حضور ندارید.

tdetect

این کد به شما اجازه می‌دهد که تبدیل به یک آدم رذل شوید و بتوانید دزدی کنید و آدم به قتل برسانید و حتی در جنگل مدفوع دفع کنید. البته اگر جیب‌دزدی کنید ممکن است گیر بیفتید.

 ### player.setcrimegold 

سطح تحت تعقیب بودن خود را با این کد تنظیم کنید. تنظیم کردن سطح تحت تعقیب بودنتان به صفر تمام این سطح شما را کاملا پاک می‌کند.

 ## player.setlevel 

هر طور که دوست دارید سطح بازیکن خود را بالا و پایین ببرید.

 ### player.setav speedmult 

آیا دوست دارید که به مانند فلش(Flash) بدوید؟ این شماره را به یک شماره بالای ۱۰۰ تغییر دهید تا سرعت حرکتتان زیاد شود.

movetoqt

مستقیم به مکان ماموریت خود بروید.

kill

به کسی یا چیزی که دوست دارید بکشید نگاه کنید. پایانه فرمان را باز کنید و بر روی هدف مورد نظرتان کلیک کنید و سپس این کد را وارد نمایید. آن‌ها به شکل بدی به زمین می‌خورند.

help

هر کد تقلبی که می‌خواهید را با این کد لیست کنید. دلیل این‌که این کد را آخر مطلب گذاشتیم هم این بود که می‌خواستیم حداقل تا اینجا این مطلب را بخوانید.

resurrect

هدف مورد نظرتان که می‌خواهید زنده کنید را مشخص کنید و آن‌ها به شیوه خاصی یک دفعه زنده می‌شوند.

# player.modav carry weight 

از خسته شدن خسته شدید؟ سطح مقدار وسایل قابل حملتان را با این کد بالاتر ببرید تا بتوانید مقدار بیشتری با خود حمل نمایید. فعال کردن مُد خدا (tgm) نیز به شما اجازه می‌دهد که هر چه قدر دوست دارید حمل کنید.

# player.setav health 

میزان سلامت خود را با این کد بالا ببرید.

con qasmoke

بستدا یک اتاق درست کرده که هر آیتمی که در بازی‌ است در آن وجود دارد. این کد را بزنید تا مستقیم بازی شما را به این اتاق ببرد. البته شاید کمی بارگذاری آن طول بکشد. اگر قصد برگشت کردید کافی است coc Riverwood را وارد نمایید.

qqq

بدون این‌که نیاز باشد به منو خاصی بروید از بازی خارج شوید.

removeallitems

یک شخصیت را انتخاب کنید و سپس این کد را وارد کنید. با وارد کردن این کد تمام آیتم‌های این شخصیت برای شما می‌شود که لباس‌هایش را نیز شامل می‌شود. توجه داشته باشید که این کد متاسفانه در دنیای واقعی کار نمی‌کند.

sexchange

جنسیت شخصیت خود را تغییر دهید.

# set timescale to 

به طور عادی روی ۲۰ تنظیم است. این عدد را بالا ببرید تا یک اسکایریم با سرعت بالا داشته باشید.

کدهای زیر برای آوردن شخصیت‌های غیر بازیکن(NPC) به مکان شما هستند. توجه داشته باشید که این دستورات موجودات جدید را به جای قدیمی‌ها در مکان شما ظاهر می‌کند،بنابراین اگر این کد را روی یک NPC اجرا کنید آن را کلون کرده‌اید.

moveto

از این دستور برای فرستادن خودتان به کنار نزدیک‌ترین NPC استفاده کنید. این دستور برای شخصیت خارجو(kharjo) که به دلیل این‌که در دنیای اسکایریم به دنبال کاروان‌هاست پیدا کردنش سخت است به کارتان می‌آید.

setrelationshiprank

دو شخصیت را انتخاب کرده و یک رابطه بین آن‌ها برقرار کنید. میزان این رابطه از ۴(عاشقانه) به ۴- (دشمن خونی) قابل تغییر است. از این کد برای این‌که NPCها را وادار به جنگیدن با هم و یا کارهای جالب(!) دیگر بکنید.

addtofaction

روی یک NPC کلیک کنید و از این فرمان برای اضافه کردن آن به یک دسته به خصوص استفاده کنید. حتی می‌توانید با اضافه کردن آن‌ها به دسته «قابل ازدواج» با آن‌ها ازدواج کنید. البته این با NPCهایی که صداهایی مخصوص دارند کار نمی‌کند بنابراین شما نمی‌توانید با کسانی چون Esbern یا جنرال Tullius به این زودی‌ها ازدواج کنید.

disable

هم‌چنین به عنوان فرمان «من هیچ دهانی ندارم و باید فریاد بزنم» نیز شناخته می‌شود. این کد NPCهایی که انتخاب کرده‌اید را به یک برزخ کدگونه عجیب می‌فرستد. آن‌ها ناپدید می‌شوند و هوش مصنوعی بازی نیز دیگر با آن‌ شخصیت‌ها هیچ تعاملی ندارد اما در اصل آن‌ها هنوز در بازی هستند. کمی وحشتناک است.

enable

فرمان disable را خنثی می‌کند. غیرفعال و فعال کردن همراهانتان منجر به بازگشت سطح آن‌ها به سطح شما می‌شود که راه خوبی برای اطمینان از این‌ است که آن‌ها در میدان نبرد کمک‌رسانتان باشند.

setessential

شاید اجرای فرمان خدا و تبدیل شدن به یک غیرفانی مفرح باشد اما کمی احساس تنهایی نمی‌کنید اگر بدانید که روزی تمام شخصیت‌هایی که دوست دارید خواهند مرد؟ خوشبختانه یک راه‌حل وجود دارد:به آسانی از این فرمان به همراه عدد ۱ استفاده کنید تا یک شخصیت را به حالت «اساسی» (essential) ببرید که به این معنی است که آن‌ها تا جایی که روی زانوانشان بیفتند صدمه دریافت می‌کنند اما بعد دوباره برمی‌خیزند. استفاده از این کد به همراه عدد ۰ شخصیت‌های اساسی را به حالت فانی برمی‌گرداند اما مواظب باشید که بتسدا حتما به یک دلیلی آن‌ها را فانی درست کرده است.

setownership

این دستور شما را مالک آیتم انتخاب شده‌تان می‌کند و آن علامت‌های اعصاب‌خورد‌کن «دزدیده‌شده» روی آیتم‌ها را دیگر نمی‌بینید.

setstage

این دستور به شما کمک می‌کند تا ماموریت خود را یک مرحله به عقب و یا به جلو ببرید. این دستور برای مواقعی که شخصیت اشتباهی را کشته‌اید مفید است.

unequipitem

روی یک شخصیت کلیک کنید و با استفاده از این فرمان آن‌ها را مجبور کنید تا آیتمی که در دست دارند را به دور بیاندازند. برای مواقعی که آن‌ها یک شمشیر که شما می‌خواهید را در دست دارند مفید است.

fov

میزان دید شما را مشخص می‌کند.

tfow

مه جنگ را در نقشه‌تان خاموش می‌کند و به طور کامل نقشه به شما نمایش می‌دهد.

player.Drop

بازی‌بازان را مجبور می‌کند تا آیتم‌ها را بیاندازند حتی بعضی اوقات آیتم‌های غیرقابل انداختنی که از ماموریت‌ها به دست آمده‌اند نیز می‌افتند. از این کد استفاده کنید و هرچیزی که حمل می‌کنید را به‌ آسانی بیاندازید.

MarkForDelete

مشخص کردن یک آیتم برای حذف آن یک قرارداد به «انجمن تاریکی» می‌قرستد که به شما اطمینان می‌دهد که دیگر در هیچ شرایطی این‌ آیتم را نمی‌بینید و از آن نمی‌شنوید.دفعه بعدی که یک منطقه را بارگذاری می‌کنید این‌ آیتم از جهان حذف می‌شود. راه خوبی برای خلاصی از دست تکه‌های خاکستر است که هیچ‌وقت به نظر تمامی ندارند.

sets jumpHeightMin

میزان پرش شخصیت خود را تعیین کنید. اگر یک مقدار بالا انتخاب کنید یعنی تا نزدیکی ماه پرش خواهید داشت.

 

مطالب مرتبط



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • DJMJ گفت:

  اصلا قبول نمیکنم رمز توی بازی زده بشه ( نظر شخصی )
  اصلا بهتره بازی نکنیم تا بشینیم همرو با رمز بریم مگر اینکه بازی fun باشه
  دیگه انگیزه واسه آدم نمیمونه بازی کردم که میگما

  • ALIREZA A.T.A گفت:

   رمز پروازشو استثنا کن مثل کلاغ پرواز میکنه نمیدونی چقدر خنده دار میشه :rotfl:

   • middle age گفت:

    این خیلی خنده داره
    tdetect
    این کد به شما اجازه می‌دهد که تبدیل به یک آدم رذل شوید و بتوانید دزدی کنید و آدم به قتل برسانید و حتی در جنگل مدفوع دفع کنید. البته اگر جیب‌دزدی کنید ممکن است گیر بیفتید
    یعنی چی‌مدفوع دفع کنی یعنی دقیقا … به بازی 😯 :rotfl: :rotfl:

    • در جنگل! یعنی جای دیگه نمیشه؟ آخه تو جنگل که حال نمیده

     • middle age گفت:

      :rotfl: :rotfl: :rotfl: :yes:

      • اسمتو دیدم گرسنم شد

     • Ali Ezio گفت:

      telegram_me/joinchat/B9_mA0CSld36H8NjeFewUA
      جوین بدید،ی گروپ با ادب برای بروبچ گیمفا

     • دقیقا کجا حال میده؟!مگه میخواد چی کنه؟!میخواد رفع حاجت کنه بنده خدا☺☺

  • Y PS گفت:

   کاملا موافقم :yes: لذت واقعی بازی به اینه که بدون چیت، خودت تلاش کنی و زحمت بکشی و فکر کنی…برای سرگرمی و به عنوان fun چیت ها کاملا مناسب و لذتبخشن…مثلا تو بازیایی مثل GTA.

   • ALIREZA A.T.A گفت:

    باورت نمیشه من gta v رو بدون چیت باز یکردم چند برابر لذت بردم

    • Y PS گفت:

     درسته…برای بخش داستانی و اولین بار باید بدون چیت بازی کرد چون لذتش به همینه ولی بعد از پایان داستان و برای سرگرمی و لذت چیت خیلی خوبه :yes:

  • DoomGuy گفت:

   بعضی رمزها خیلی خوبن مثلأ fo4 یه رمز داره میزان خوبی با companionتو نشون میده یا یه جا باگ داشت دره باز نمیشد با کد باز کردم درو ولی برای یا دشمن spawn کردن برای تست اسلحه به نظر من بهتره بازی رمز داشته باشه

 • Resident Evil گفت:

  خیلی ممنون آقا صدرا
  واقعا بازیای آپن ورلد که آزادی عملت زیاده با چیت یه حس وحال دیگه دارن

 • دوستان میشه بهم کمک کنید یه پی سی با ۴ ملیون ببندم ؟

 • Mrm7799 گفت:

  این چیت ها برا کنسولا هم هست؟!

  • سلام. متاسفانه خیر دوست عزیز. کنسول‌ها closed system هستند و متاسفانه نمی‌تونند مانند رایانه‌ها یک پایانه فرمان(کنسول) برای اعمال کدها داشته باشن. یعنی اصلا یکی از معایب closed system این هستش که console command نداره… بازی‌های کنسولی نادری هم که می‌بینید میتونید چیت بزنید console command ندارند بلکه ظاهرسازی هستش و به یک طریقی کدها رو داخل بازی گذاشتن.

 • این کدهای تقلب باعث از کار افتادن اچیومنتها نمیشه :wilt:

 • Deep Point گفت:

  من کلا از چیت استفاده نمیکنم مگه به ۲ دلیل :

  ۱- تموم کردن بازی از قبل ! و محض سرگرمی بخوام مجدد برم از اول تا اخر شو
  ۲- گیر کردن و خورد کردن اعصاب ادم درون یک مرحله و ناچار به استفاده از چیت
  ولی همیشه سعی میکنم بدون چیت بازی ای رو تموم کنم چون با چیت هیچی از داستان و گیم پلی و… حالیت نمیشه !

 • به هیچ وجه از دست ندید این ابرشاهکار رو :heart:

 • you dada گفت:

  removeallitems
  یک شخصیت را انتخاب کنید و سپس این کد را وارد کنید. با وارد کردن این کد تمام آیتم‌های این شخصیت برای شما می‌شود که لباس‌هایش را نیز شامل می‌شود. توجه داشته باشید که این کد متاسفانه در دنیای واقعی کار نمی‌کند 😀 استغفر الله

  • ش.ر.ت مردمو میخوای شما؟!

 • GAMER 1995 گفت:

  اصللللللللللللللللللللللللللللا از کد تقلب استفاده نکنید مسخره ترین چیز بازی هست
  ولی خودمونیم کد تقلب تو سری gta یه چیز دیگست
  دوستان یه سوال داشتم ازتون من نمیتونم تو بازی مود نصب کنم
  میشه یه راهنمایی کنید ?:-)

  • mahanar گفت:

   خیلی آسونه….وقتی مود رو دان کردی یا میتونی با کپی کردنش نصب کنی یا با استفاده از نکسوز مود منیجر…..دومی بهتره…یه سرچ کنی اموزش هست

 • M.O.H.3.E.N گفت:

  این بازی شاهکاره شاهکار
  من که تو یکی از مراحلش موندم و دیگه خیلی وقته بازیش نکردم
  مرحله stone of branziah اگه درست نوشته باشم
  فقط یدونه مونده.پیدا نمیشه :-X

 • MS GAMER گفت:

  اینجوری که حال نمیده :/ البته برای خنده حال میده

 • pikopo گفت:

  بیشتر درمورد رمز setstage توضیح دهید که چجوری ازش استفاده کنم ؟
  مهم تراز اون رمز setrelationshiprank چجوری خودم رو محبوب کنم ؟

 • ak47mauser گفت:

  کد تقلب و ترینر چیزای خوبی هستن .
  البته منظورم این نیس که توی اولین یا دومین بار، بازی کردن ازشون استفاده کنیم .
  چون واقعا بار اول حال نمیده . ولی وقتی یه بازی رو چن بار بازی کردی دیگه حوصلت سر میره ، چون همه کارات تکراریه همه چیز تکراریه آخر باید یه تفاوتی داشته باشه یا نه .
  پس قبول داشته باشید که ترینر و کد تقلب واقعا هم خوبه .

 • liana1999 گفت:

  میگم توی این رمز
  Setrelationshiprank
  که گفتین دو نفر رو انتخاب کنین چجوری دو نفر رو انتخاب کنیم میشه بگید؟؟ من هر کاری کردم نمیشه

 • liana1999 گفت:

  میگم توی این رمز
  Setrelationshiprank
  که گفتین دو نفر رو انتخاب کنین چجوری دو نفر رو انتخاب کنیم میشه بگید؟؟ من هر کاری کردم نمیشه 😐

 • deathorgasm گفت:

  ببخشید رمز Kill چطوری کار میکند!؟ کامل توضیح دهید ممنون ❤