سازنده بازی Halo Wars 2 جزئیاتی را در مورد قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای این بازی ارائه کرد

۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰

همانطور که پیش از این اعلام شده بود بازی Halo Wars 2 از سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای بهره خواهد برد و این اجازه را به بازیکنان خواهد داد تا با پرداخت پول واقعی، بسته‌هایی را در بازی خریداری کنند که به پیشرفت آنها کمک خواهد کرد.

برخی از این بسته‌ها مربوط به UNSC و Banished و برخی دیگر مربوط به رهبران موجود در بازی خواهند بود. امکان دریافت این بسته‌ها با تکمیل ماموریت‌ها یا چالش‌ها امکان‌پذیر خواهد بود اما در صورت تمایل، امکان پرداخت پول واقعی و دریافت آنها نیز وجود خواهد داشت. اکنون استودیوی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) و کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) اعلام داشته‌اند که امیدوارند قابلیت پرداخت‌های درون برنامه‌ای منجر به ایجاد سناریوی pay-to-win نشود.

پس از یک تاخیر، بازی Halo Wars 2 در تاریخ ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۷ (۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Halo Wars 2 جزو عناوین برنامه Xbox Play Anywhere می‌باشد و بدین معنی خواهد بود که در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان یا رایانه شخصی، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید