سه بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به سه بازی Rage ،Killer Is Dead و Shred Nebula رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) بوسیله حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد که سه بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

اگر هم اکنون هر یک از این سه بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com یا کنسول ایکس‌باکس وان اقدام کنید. نکته قابل توجه آن است که بازی Rage نیاز به دیسک بازی ایکس‌باکس ۳۶۰ داشته و بصورت دیجیتالی در دسترس نمی‌باشد.

  • برای دریافت بازی Killer Is Dead به قیمت ۲۰ دلار و حجم ۴٫۵۰ گیگابایت برروی اینجا کلیک کنید.
  • برای دریافت بازی Shred Nebula به قیمت ۵ دلار و حجم ۸۵٫۳۹ مگابایت برروی اینجا کلیک کنید.

هفته گذشته شرکت مایکروسافت محتوای The Orange Box که شامل Half Life 2: Episode 2 ،Team Fortress 2 و Portal بود و همچنین Galaga Legions و Joe Danger 2: The Movie را به لیست برنامه پشتیبانی از نسل قبل خود اضافه کرده بود.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۵۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

بتازگی از آقای فیل اسپنسر پرسیده شد که آیا بازی Call of Duty: Black Ops 2 که یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که از سوی کاربران برای ارائه از طریق این برنامه رای آورده است به جمع بازی‌های این برنامه خواهد پیوست یا خیر، آقای اسپنسر چیزی را تایید نکرد اما گفت بازی‌های third-party بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید