اولین بروزرسانی بازی Battlefield 1 منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
اسلحه‌های جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر خواهد شد

به‌تازگی اولین بروزرسانی بازی Battlefield 1 از سوی سازندگان این عنوان منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت دایس به‌تازگی اولین بروزرسانی بازی Battlefield 1 را منتشر کرده است. این بروزرسانی حجمی معادل ۷۶۶ مگابایت دارد و هنوز تیم سازنده جزییات این بروزرسانی را بصورت واضح اعلام نکرده‌اند و به همین خاطر ما در حال حاضر اصلاعات دقیقی از اینکه این بروزرسانی موجب پیشرفت یا بهبود چه چیزهایی در بازی شده است، نداریم.

این احتمال می‎رود که در چند ساعت پیش رو شرکت دایس تغییرات اعمال شده در این بروزرسانی بر روی بازی را اعلام کند و به محض انتشار این جزییات این خبر برای شما بروزرسانی می‌شود.

بر خلاف عنوان Battlefield 4، اجرای بازی در Battlefield 1 به راحتی صورت گرفته است و در هنگام اجرای آن با هیچگونه مشکل اینترنتی و شبکه‌ای روبرو نبوده‌ایم همچنین بنابر بررسی‌هایی که در رابطه با عملکرد بازی Battlefield 1 بر روی رایانه‌های شخصی صورت گرفته است، مشخص شده است که Battlefield 1 نمایش بسیار خوب و شگفت انگیزی بر روی این پلتفرم داشته است.

اینکه بدانیم شرکت دایس در اولین بروزرسانی عنوان بزرگ خود چه تغییراتی را در بازی اعمال کرده است برای ما بسیار جذاب به نظر می‌رسد. تنها چیزی که در حال حاضر از آن مطمعنیم، برطرف سازی باگ‌های موجود در کلاس‌های بازی و بهبود غنائم و دستاوردها در قسمت Rank بازی می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید