بتای دوم بازی Call of Duty: Infinite Warfare یک روز زودتر شروع شد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۴

پس از آغاز دوره تست اول بازی Call of Duty: Infinite Warfare و مشکلاتی که در سر راه آن قرار داشت و در نتیجه آن مدت دوره تست اول یک روز افزایش یافت، اکنون دوره تست دوم بازی یک روز زودتر شروع شده است.

شرکت اکتیویژن در توییتر اعلام کرد که هم اکنون تست دوم این بازی برای هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در جریان است. دوره تست دوم بازی برای دارندگان ایکس‌باکس وان تنها برای افرادی در دسترس خواهد بود که اقدام به پیش خرید آن کرده باشند اما برای کاربران پلی‌استیشن ۴ امکان اجرای آن برای همه افراد وجود خواهد داشت. طبق برنامه‌ریزی قبلی، اگر شرایط تغییر نکند، تست دوم این بازی در تاریخ ۲۴ اکتبر (۳ ابان ماه) پایان خواهد یافت.

زمانی که به بتای این بازی دسترسی یابید، قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.

همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا از میان شش Combat Rig موجود در بازی اصلی، با سه تای آنها به اجرای بازی بپردازند. هر Rig دارای خصوصیات مخصوص به خود بوده و قابلیت تجهیز شدن با یک Payload و یک Trait را خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه ۸۰ دلاری این بازی را دریافت کنند، یک کپی رایگان از نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را دریافت خواهند کرد. اگر این نسخه از بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید هم اکنون امکان اجرای کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را خواهید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید