مک والترز: کلیه المان‌هایی که از یک بازی Mass Effect انتظار دارید در Andromeda خواهد بود

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰

با آنکه بازی Mass Effect Andromeda یکی از مورد انتظارترین عناوین در دست ساخت می‌باشد اما تاکنون شاهد صحبت‌های زیادی در مورد آن نبوده‌ایم و سازندگان به ارائه جزئیات اندکی در مورد آن بسنده کرده‌اند. مک والترز به عنوان سرپرست نوآوری در بازی Andromeda در مصاحبه اخیر خود با GeekPron اعلام کرد که این بازی شامل هر آن چیزی خواهد بود که طرفداران از آن انتظار دارند.

آقای والترز از اعضای تیم نویسنده سری بازی Mass Effect است که از بازی اول در این تیم حضور داشته است. او در مصاحبه اخیر خود در مورد بازی Andromeda اعلام کرد:

بدون جزئیات زیادی که در روز N7 ارائه خواهد شد، عقیده دارم که هیجان مردم همچون هیجان سازندگان بازی خواهد بود. ما علاقه داریم تا از نو شروع کنیم و این موضوع تنها شامل داستان و بازی نمی‌شود و شامل خود ما به عنوان سازندگان آن نیز می‌شود. کلیه المان‌هایی که شما انتظار دارید تا در یک بازی Mass Effect حضور داشته باشند، مسلماً در این بازی حضور خواهند داشت اما ما بدنبال انجام کارهای بیشتر و تصورات جدیدی در این بازی هستیم. چه چیزی می‌تواند از این موضوع بهتر باشد که کار خود را در کهکشان جدیدی آغاز کنیم؟ ما امیدواریم این موضوع حس تازگی را برای همه افراد ایجاد کند، چه برای افرادیکه تاکنون این سری بازی را اجرا نکرده‌اند و چه برای افرادیکه ساعت‌ها زمان خود را برای اجرای این سری بازی سپری کرده‌اند.

همچنین از آقای والترز پرسیده شد:

در زمان انتشار بازی Mass Effect 3 با واکنش‌های متفاوت و بسیاری نسبت به پایان‌های آن مواجه بودیم، آیا شرایطی وجود دارد که تیم سازنده بازی Andromeda تحت آن، مجبور به انجام کاری باشند تا موجب خوشحالی طرفداران گردد؟

والترز نیز پاسخ داد:

فکر نمی‌کنم که چنین شرایط و فشاری وجود داشته باشد. منظور من این است که شرکت بایوور دارای ارتباطات خیلی خوبی با طرفداران خود می‌باشد و ما همواره به آن چیزی که طرفداران خواستار انجام آن یا عدم انجام آن بوده‌اند در بازی‌های خود عمل کرده‌ایم. عقیده دارم که ما همواره بدنبال بهبود خودمان هستیم و مسلماً انتقادهایی به آن وارد خواهد بود. هر زمان که ما بازی را به اتمام می‌رسانیم شاهد لیستی از کارهای بیشماری هستیم که علاقه داشته‌ایم تا آنها را در بازی انجام می‌دادیم. برای من بازی Mass Effect Andromeda یک شروع تازه است و اولین بازی ما است که بوسیله موتور بازیسازی فراست‌بایت ساخته می‌شود و اولین بازی از دنیای Mass Effect خواهد بود که برروی کنسول‌های نسل حاضر به اجرا در خواهد آمد، به عقیده من این‌ها چالش‌های ما خواهند بود.

پیش از این آرین فلین از استودیوی بایوور اعلام کرده بود که تریلر جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda در تاریخ ۷ نوامبر (۱۷ آبان ماه) نشان داده خواهد شد. این روز روزی خواهد بود که درها به روی دوران جدیدی از دنیای Mass Effect باز گشایی خواهد شد. این روز معروف به روز N7 نیز می‌باشد که در آن بایوور برای این فرانچایز علمی تخیلی خود جشنی برگزار خواهد کرد.

بازی Mass Effect: Andromeda در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید