کارگردان No Man’s Sky “خوب” است و آن‌ها درحال کار برروی به‌روزرسانی‌های بعدی هستند

۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۲

پس از عرضه رسمی No Man’s Sky، کارگردان این عنوان یعنی شان موری که فعالیت‌های زیادی در فضای مجازی داشت، از دیدها پنهان و دیگر خبری از او نشد. بسیاری دلیل اینکار را ناامید کننده بودن No Man’s Sky و وعده‌های دروغین آن دانستند. حال بالاخره شخصی از استودیوی هلو گیمز صحبت‌هایی درمورد بازی و سازندگان آن کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

پاول ویر مسئول بخش صداگذاری هلو گیمز در حساب رسمی توییتر خود خاطر نشان کرد که کارگردان عنوان No Man’s Sky یعنی شان موری مشکلی ندارد و حال او مساعد است. او در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیم No Man’s Sky مشغول توسعه به‌روزرسانی جدید بازی بوده و به‌زودی اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود. او در پاسخ شخصی که حال شان موری را جویا شده بود، چنین نوشت:

حال شان خوب است و ما مشغول کار برروی به‌روزرسانی بعدی هستیم.

زمانی که از او درباره ارائه پاسخ توسط سین موری و یا نماینده هلو گیمز پرسیده شد، او چنین پاسخ داد:

متاسفانه من اطلاعی ندارم. ارائه اطلاعات بیشتر تماما به شان یا هلوگیمز بستگی دارد که معلوم شود آن‌ها کی می‌خواهند صحبت کنند.

پیش‌تر نیز طی برنامه‌ای زنده به این نکته اشاره شد که شان موری درباره حضور یافتن در برنامه‌ زنده و پاسخ گویی به ابهامات اعلام آمادگی کرده و احتمالا در طی ماه آینده او به سوالات پاسخ خواهد داد.

No Man’s Sky هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید