Titanfall 2 توسط ESRB رده‌بندی سنی شد

۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

سازمان ESRB عنوان Titanfall 2 را رده‌بندی سنی کرده است که به‌لطف آن می‌توانیم جزئیاتی از محتویات و میزان خشونت بازی کسب کنیم. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

Titanfall 2 درجه‌ی سنی M را دریافت کرده و این یعنی محتویات بازی مناسب بزرگ‌سالان و افراد بالغ هستند. همچنین بسیار پیشنهاد شده است که افراد ۱۷ سال به بالا آن را تجربه کنند و به‌صورت کلی، شامل خون، خشونت و الفاظ رکیک می‌شود.

خلاصه‌ی این رده‌بندی چنین است:

Titanfall 2 یک بازی شوتر اول‌شخص است که شما را در نقش یک خلبان نظامی قرار می‌دهد و به سیاره‌ی بیگانه‌ای سفر خواهید کرد. در میادین جنگ نیز توانایی استفاده از مسسل، شات‌گان، موشک و تایتان‌ها برای نابودی ربات‌ها و دشمنان را دارید. نبردهای بازی واقع‌گرایانه و هیجان‌انگیز هستند و شامل صحبت‌های رادیویی و انفجارات بزرگ می‌شوند. برخی از سلاح‌ها باعث منفجرشدن دشمنان می‌شوند و شاهد پاشیدن خون و تکه­‌تکه‌شدن افراد خواهیم بود و برخی اوقات لکه‌های خون در دیوارها و کف‌ها قابل مشاهده‌اند. در دیالوگ‌ها هم کلمه‌ی Sh*t به‌گوش می‌رسد.

از اخبار مرتبط با Titanfall 2، می‌توان به گُلدشدن و اتمام کار اصلی ساختش و مشخص‌شدن سیستم موردنیاز اشاره کرد و به‌تازگی هم شاهد اشاراتی به بازگشت حالت Attrition و نرخ فریم بیشتر برروی رایانه‌های شخصیبوده‌ایم. همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که بر خلاف تست فنی، بازی نهایی شامل موقعیت‌های زیادی جهت دویدن برروی دیوارها می‌شود و اگر دوست دارید تا هرچه بیشتر از این عنوان ببینید، نمایش جدید آن با نرخ فریم ۶۰ بسیار عالی است. علاوه بر این‌ها، مشخص شد که این عنوان نیز از ویژگی‌های پلی‌اسیتشن ۴ پرو بهره می‌برد و البته می‌توان یکی از خبرهای بد بازی را عدم پشتیبانی‌ سرویس‌های EA Access و Origins Access از آن برشمارد.

Titanfall 2 در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید