تماشا کنید: Conan و ویز خلیفه در حال بازی کردن Gears of War 4 در قسمتی جدید از Clueless Gamer

۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵

بازی‌بازان تشنه به سری Gears of War در هفته آینده و با عرضه Gears of War 4 می‌توانند خود را سیراب کنند. هر چند، افرادی که نسخه Ultimate را خریداری کرده باشند می‌توانند هم‌اکنون بازی را اجرا کنند. حال، به مناسبت عرضه این عنوان، کنون ابرایان (Conan O’Brien) در کنار خواننده مشهور رپ، ویز خلیفه (Wiz Khalifa)، بازی Gears of War 4 را تجربه می‌کنند. برای مشاهده این ویدیوی جالب با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

حتما شما هم با سری محبوب و جالب Clueless Gamer آشنایی دارید؛ جایی که Conan میزبان یک مهمان ویژه دعوت می‌کند و یک بازی ویدیویی را به همراه آن‌ها تجربه می‌کند. حال، در قسمت شب گذشته این سری، Canon یک مهمان ویژه به نام ویز خلیفه را دعوت کرده بود و از او برای پیشروی در بخش کمپین بازی Gears of War 4 کمک خواست. اتفاقات جالبی رخ می‌دهد  و حرف‌های خنده داری در این قسمت گفته می‌شود. پیشنهاد می‌کنم این ویدیو را از دست ندهید.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (سه روز دیگر) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی‌بازانی که نسخه Ultimate را خریدای کرده‌اند، هم‌اکنون به بازی دسترسی دارند. شما می‌توانید قسمت جدید Clueless Gamer را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید