گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از عنوان واقعیت مجازی Summer Lesson منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

جدید ترین شماره از مجله مشهور ژاپنی، یعنی مجله فامیتسو، امروز منتشر شد و در آن تصاویر جدید و جالبی از عنوان واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر، Summer Lesson به چشم می‌خورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبریف تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در تصاویر منتشر شده از Summer Lesson، شخصیت Hikari-chan را مشاهده می‌کنیم که لباس‌های معمولی خود را به تن کرده است. همچنین در یکی از تصاویر مشاهده می‌کنیم که عملکرد درسی او خوب بوده و «آفرین» در برگه او به چشم می‌خورد.

در آخر، مقاله فامیتسو تایید می‌کند که علاوه بر لباس مخصوص مدرسه و لباس معمولی خانه، بازی شامل یک لباس دوشیزه و یک یاکاتا (لباس تابستانی ژاپنی) نیز می‌شود. البته در تصاویر شاهد این لباس‌ها نیستیم. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان پلی‌استیشن وی‌آر Summer Lesson را در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Eghbal گفت:

  تریلر این بازی رو کی دیده بودم من؟! Thinking
  آخه اون زمون اصلا خبری از VR فلان نبود اصلا بحثی از واقعیت مجازی نبود ینی از اون موقع برنامه ریخته بودن؟!
  ایول باو

  0
  0
 • ایدن گفت:

  اسم واقعیت مجازی اومد یادم افتاد چند تا از بازی های واقعیت مجازی نمراتشون منتشر شده.
  http://www.metacritic.com/game/playstation-4/playstation-vr-worlds
  http://www.metacritic.com/game/playstation-4/until-dawn-rush-of-blood
  http://www.metacritic.com/game/playstation-4/batman-arkham-vr

  0
  0
 • HannaH گفت:

  این سبک بازى مطمئناً جزو تولیدات غالب واقعیت مجازى خواهد بود. از همین الان مى شه حدس زد جقدر بازى تین سبکى به زودى وارد بازار مى شه. و دستکم در این زمینه، مطمئناً پلى استیشن وى آر از تمام رقبا بهتر ظاهر مى شه.

  0
  0
 • master of sea گفت:

  حالا این اولشه یکمی هم که جلو برن خیلیا با همین شخصیت های بازی ها ازدواج میکنن و بچه دار هم میشن.
  جالبه اینه که وقتی من تریلر این بازی رو دیدم گفتم که تو آینده خیلی نزدیک بازی هایی با سبک و سیاق زندگی و ازدواج و از این جور مسائل وارد دنیای واقعیت مجازی و بازی ها میشه.دوستم برگشت گفت اتفاقا خیلی هم خوبه به هر حال الان که برای خیلی ها شرایط تشکیل خانواده براشون مهیا نیست میتونن به این شکل تجربه کنن.
  این دیگه آخر مصیبت هاست توهم خانواده داشتن توهم زندگی خوب یه چیزی تو مایه های مواد مخدر.
  فیلمای تخیلی کجایین؟که دیگه تخیلی نیستین.

  0
  0
 • davoodz گفت:

  برای شروع خوبه Razz ولی هیچی زن واقعی نمیشه Grin

  0
  0
 • ژاپن بعد از نازی ها و اون اتفاقات , شاید واقعا خیلی از لحاظ فناوری پیشرفت کرد ولی به شدت از لحاظ فرهنگی افت کرد. واقعا باید یکی از بزرگ ترین قطب های بی فرهنگی دنیا رو ژاپن شناخت. تمام بازی هاش یا غیر اخلاقیه یا اسن نمیشه بازیش کرد. فیلماشم که ولش کن اسن. واقعا آدم عکس های قدیمشو میبینه کف میکنه پوشش ز.ناشون از پوشش ز.نای ایرانی خلی بهتر بوده Neutral اینجاست که باید گفت مرگ بر غرب و آمریکا Really Angry

  0
  0
  • master of sea گفت:

   آب طلا کجاست که اینا رو باهاش بنویسم دیگه مخمون پوکید از بس حرف های کوته فکرانه یه عده رو شنیدیم که در نهایت جهالت میان میگن ژاپن تنها کشوری هست که تونسته هم مدرن باشه هم سنت هاش رو حفظ کنه.کو؟ ؟کجا تونسته حفظ کنه؟

   0
   0
  • Big Boss گفت:

   وقتی برای ورود به مترو صف میبندند و هیچ کس جلو نمیزنه بدون هیچ دلیلی صف میبندند یعنی هنوز هم که هنوزه فرهنگشون رو در بالاترین سطح تو دنسا نگه داشتن
   شما که اینا رو میگی اینا آزادی هست عزیزم یعنی برای هر قشری از جامعه ( منحرف . خلافکار یا … ) بازی و فیلم هست این حجم از آزادی یعنی فرنگ بسیار بالا که متاسفانه خیلی ها درک نمیکنن

   0
   0
   • master of sea گفت:

    آخه این حرف مفت رو کجای دلم بزارم ” شما که اینا رو میگی اینا آزادی هست عزیزم یعنی برای هر قشری از جامعه ( منحرف . خلافکار یا … ) بازی و فیلم هست این حجم از آزادی یعنی فرنگ بسیار بالا که متاسفانه خیلی ها درک نمیکنن”
    یعنی اونقدر آزادی هست که برای خلافکار و جنایتکار و دزد و قاچاقچی هم برنامه باب دل اونا رو تولید میکنن.عجب جو زدگی Hypnotized Hypnotized کشوری که چهارمین کشور بزرگ خالق وب سایتای پور. هست تازه به این فکر افتادن که برای جلوگیری از چنین فساد هایی سازندگان و پخش کنندگان چنین فیلمایی رو براشون پیگرد قانونی لحاظ کنن.

    0
    0
    • Big Boss گفت:

     تعریف آزادی یعنی اینکه من هر کاری میتونم بکنم فقط نباید کاری که من میکنم به دیگران لطمه وارد کنه . کسی که منحرف هست یا گ.ی هست هم انسانه و باید برنامه ها و گیم های مورد علاقه ی اونم ساخته بشن . حالا شما یا خیلی انسان های دیگه دوست ندارین خوب نرین سرمت این جور ایتم ها . کسی شما رو مجبور نکرده . کسی که گ.ی یا منحرف هست طرز فکرش با بقیه فرق میکنه . مشکل اینه که شما فکر میکنید این جور انسان ها ادم نیستن و نجس هستن و برای جامعه ضرر دارن No

     0
     0
 • Cell گفت:

  بدکی نیست خوبه بدرد فنای کم سن میخوره Yes

  0
  0
 • جالبه بعضی ها اصن نمیدونن بازی درمورد چیه الکی نظر میدن
  شخصیت اصلی معلم خانگی این دخ.ت.ره هست Neutral

  0
  0