میشل آنسل تصویر جدید دیگری از بازی Beyond Good & Evil 2 منتشر نمود

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵

بازی Beyond Good & Evil 2 در سال ۲۰۰۸ معرفی شد و از آن زمان وضعیت این بازی نامعلوم بوده است. پس از مدت‌ها انتظار، اکنون بنظر می‌رسد که این بازی وارد مرحله پیش تولید شده است.

میشل آنسل به عنوان خالق بازی در اینستاگرام خود نوشت:

بازی وارد مرحله پیش تولید شده است، گوش به‌زنگ باشید.

آقای آنسل در کنار متن بالا تصویر زیر را نیز ارسال کرده است:

بتازگی نیز آقای آنسل تصویر دیگری را منتشر کرده بود که در آن یک مرد ریشو و یک خوک در پشت او قابل مشاهده بودند. استدلال طرفداران از این تصویر این بوده است که خوک نسخه جوان‌تر Pey’J بوده است و همچنین در مورد مرد ریشو نیز اعتقاد بر آن بوده است که این احتمال وجود دارد که پدر Jade بوده باشد.

پس از تصویر مرد ریشو و خوک، تصویر دیگری توسط آقای آنسل در اینستاگرام ارسال شد که در آن یک کوسه انسان نما قابل رویت بود.

در نمایشگاه E3 امسال، مدیر عامل شرکت یوبی‌سافت تایید کرده بود که آقای آنسل برروی بازی Beyond Good & Evil 2 کار می‌کند اما او قادر نبود که جزئیات بیشتری را در مورد این بازی به اشتراک بگذارد. آقای گیلموت اعلام کرد:

میشل در حال کار برروی این بازی است اما او بصورت همزمان در حال کار برروی دو بازی است. او باید زمان بیشتری را برروی بازی Beyond Good & Evil 2 قرار دهد بنابراین ما قادر خواهیم بود تا سریعتر به آن دست یابیم.

تاکنون شاهد تاریخ انتشار دقیق و نمایش مشخصی از بازی Beyond Good & Evil 2 نبوده‌ایم و سال ۲۰۰۹ آخرین باری بود که بوسیله ویدئویی لو رفته توانستیم کمی با این بازی آشنا شویم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید