جزئیات جدیدی در مورد ماموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی بازی Horizon: Zero Dawn به اشتراک گذاشته شد

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸

بازی Horizon: Zero Dawn یک بازی اکشن است که دنیای آن در یک جهان آخر الزمانی باز روی می‌دهد، جاییکه انسان‌ها به دوران زندگی ابتدایی خود بازگشته و ماشین‌هایی به شکل حیوانات کنترل را در دست گرفته‌اند. در زمان عرضه این بازی با ماموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی روبرو خواهید بود که قابلیت تکمیل آنها در کنار داستان اصلی بازی وجود خواهد داشت.

در دنیای خطرناک بازی Horizon ناحیه‌هایی وجود دارند که Corruption Zones نامیده می‌شوند. این ناحیه‌ها میزبان بزرگترین نبرد‌های بازی خواهند بود و حضور در آنها منجر به کسب تجربه، شکار و آسان‌تر شدن اکتشافات برای شما خواهد بود.

شکار یکی از بزرگترین قسمت‌های بازی Horizon را شامل می‌شود. شما نیاز خواهید داشت تا با شکار حیوانات به جمع‌آوری منابع و ساخت سلاح‌های جدید در محیط فهرست موجودی‌های خود بپردازید. ماشین‌ها نیز می‌توانند به عنوان اهداف شما تلقی شوند، بخش‌های مختلف آنها قابلیت ارتقای سلاح و تجهیزات شما را خواهند داشت.

در نهایت اگر شما احساس کنید که به درجه خیلی خوبی از شکار رسیده‌اید بنابراین نوبت آن خواهد رسید که از مهارت‌های شکار خود برای lodgeهای موجود در بازی استفاده کنید. lodgeهای موجود در بازی در سراسر جهان آن حاضر خواهند بود و در انتظار حضور شما برای چالش‌ها هستند. این چالش‌ها می‌توانند شامل وظیفه کشتن یک تعداد خاص از حیوانات با یک سلاح خاص در مدت زمان محدودی باشد. زمانیکه شما چالش را به اتمام رسانید، شما اجازه حضور در hunter’s lodge را خواهید داشت که راه شما را برای افزایش تجارب شکار هموار خواهند کرد. گوریلا گیمز به عنوان سازنده بازی این قابلیت را “hunter’s guild” توصیف کرده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید