Gears Of War 4 نیازی به به‌روزرسانی گرافیکی برای پروژه اسکورپیو نخواهد داشت

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷

انتظارات از عنوان Gears Of War 4 بالاست و هم‌اکنون نیز چیزی به زمان عرضه آن نمانده است. حال با توجه به اینکه پروژه اسکورپیو سال آینده عرضه می‌شود، طرفداران خواهان این بودند که بدانندGears Of War 4 چطور ارتقا گرافیکی دریافت می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

شما برای تجربه گرافیک بهبودیافته بازی‌ها برروی پلی استیشن ۴ پرو، نیازمند به دریافت به‌روزرسانی ارتقای گرافیکی هستید اما آیا پروژه اسکورپیو نیز به همین شکل است؟ جواب خیر است، در طی مصاحبه با کارگردان عنوان Gears Of War 4 یعنی چاک کوزیه‌ها، او به این نکته اشاره کرد که شما نیازی به به‌روزرسانی گرافیکی برای تجربه Gears Of War 4 برروی پروژه اسکورپیو نخواهید داشت.

Gears Of War 4 از پایه طوری توسعه داده شده است که بتواند براساس قدرت دستگاه موردنظر، تجربه گرافیکی متفاوتی عرضه نماید. چه دستگاه شما ایکس‌باکس وان باشد، چه پروژه اسکورپیو و یا بهترین رایانه‌شخصی بازار، Gears Of War 4 آماده ارائه بهترین تجربه ممکن برروی پلتفرم‌های متفاوت است.

در ادامه او توضیح داد که آن‌ها چنین امکانی را با کسب کردن امکان Universal Windows Platform بدست آوردند. بدین شکل که با خرید یک بازی برروی هرکدام از پلتفرم‌های مایکروسافت، نسخه دیگر آن را رایگان دریافت خواهید کرد.

با ساخت اکوسیستم پلتفرم‌های مایکروسافت، شما با خرید یک بازی نسخه دیگر آن را برروی پلتفرم دیگر مایکروسافت دریافت می‌کنید و حال با توجه به سخت افزاری که استفاده می‌کنید، بهترین تجربه ممکن را دریافت کرده و از بازی لذت میبرید.

طبق برنامه ریزی بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو برنامه Xbox Play Anywhere است، این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا با خرید نسخه دیجیتالی بازی مورد نظر برروی یکی از پلتفرم‌های ویندوز ۱۰ یا ایکس‌باکس وان، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر به رایگان دریافت کنند. کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما بین هر دو پلتفرم مشترک خواهد بود، بنابراین قابلیت اجرای بازی مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان و برروی هر پلتفرمی از این دو خواهید داشت و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید