گزارشی حاکی از رایگان شدن بازی Battleborn است اما سازنده این موضوع را انکار کرده است

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶

آیا بزودی شاهد تغییری در وضعیت بازی Battleborn که توسط استودیوی سازنده بازی Borderlands یعنی گیرباکس ساخته شده است خواهیم بود؟ منبعی به سایت Kotaku اعلام کرده است که بزودی وضعیت این بازی به حالت رایگان تبدیل خواهد شد، براساس گفته این منبع در اواسط ماه نوامبر شاهد این تغییر خواهیم بود اما سازنده بازی چنین ادعایی را رد می‌کند.

براساس صحبت‌های این منبع، حالت رایگان مدلی بوده است که از ابتدا گیرباکس برای این بازی در نظر داشته است اما ناشر بازی یعنی توکی تصمیم گرفته است تا این بازی را به قیمت ۶۰ دلار ارائه کند.

در ماه فوریه، رندی پیچفورد به عنوان مدیر عامل گیرباکس اعلام کرد که بازی Battleborn بزرگترین سرمایه‌گذاری آنها بوده است. او گفت:

ما بیش از سرمایه‌ای که برای بازی‌های Borderlands 1 و Borderlands 2 در نظر گرفته بودیم، برروی بازی Battleborn قرار دادیم و این در حالی بود که حتی نمیدانستیم که مردم به آن علاقه خواهند داشت یا خیر.

قیمت بازی Battleborn برای مدت زیادی برروی ۶۰ دلار باقی نماند و پس از گذشت یک هفته به ۴۰ دلار کاهش یافت. در حال حاضر قابلیت خرید این بازی به قیمت ۲۰ دلار از طریق فروشگاه آمازون وجود دارد.

همچون بازی‌های Borderlands، گیرباکس با ارائه محتویات جدید از بازی Battleborn پشتیبانی کرده است، این محتویات شامل قهرمانان و نقشه‌های بیشتری بوده است که به رایگان در اختیار طرفداران قرار گرفته‌اند. همچنین گیرباکس برنامه دارد تا محتویات بیشتری را در آینده برای این بازی منتشر نماید. این بازی‌ همچنین دارای چند microtransactions می‌باشد که این قابلیت را به شما خواهند داد تا با پرداخت پول پیشرفت سریعتری را داشته باشید.

براساس منبع سایت Kotaku، زمانیکه بازی به حالت رایگان سوییچ شود، گیرباکس پاداش‌هایی را برای دارندگان بازی Battleborn در نظر خواهد گرفت. این منبع همچنین افزود که شرکت توکی مشوق سوییچ این بازی به حالت رایگان بوده است و علت آن تجربه‌ای بوده است که آنها برروی بازی Evolve بدست آورده‌اند و چشم انداز و بازخوردهای مثبتی بوده است که از سوی طرفداران آن دریافت کرده‌اند.

همچنین این منبع اعلام کرد که براساس شایعات، شرکت گیرباکس در پشت ساخت نسخه بازسازی شده بازی Bulletstorm قرار دارد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید