گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی از پنج ماموریت بخش داستانی Battlefield 1 توسط دایس منتشر شد

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸

خلاصه پنج ماموریت بخش داستانی Battlefield 1 توسط دایس به‌طور رسمی منتشر شده است.

دایس به عنوان سازنده Battlefield 1 ساعت‌های گذشته را به انتشار اطلاعات بسیار بیشتری از بخش داستانی این بازی پرداخته است. پس از به اشتراک گذاری یک تریلر درام از بخش داستانی، آن‌ها جزئیاتی از ماموریت‌های بازی منتشر کرده‌اند.

شما می‌توانید جزئیات رسمی از هر مرحله را در ادامه مطالعه کنید:

Friends in High Places:

متحدین در حال شکست جنگ در آسمان هستند. بریتانیا برای رقابت با جنگنده‌های آلمانی مبارزه می‌کند و عمر متوسط یک خلبان جنگی، ۱۷ روز است. شما باید بر فراز آسمان جبهه غربی به سوی یک مبارزه شرافتمندانه بروید. جنگ‌های هوایی سخت، تصادفات یا برخوردهای غیر منتظره و داستان دوستی در انتظار شماست.

Nothing is Written:

در صحرای خاورمیانه، قبایل عرب بر علیه ظلم و ستم‌های امپراطوری عثمانی شورش می‌کنند. توپخانه ویرانگر امپراطوری در حال نابودی جنگنده‌های شورشی برروی اسب است. به عنوان یک جنگ‌جوی “بدوی” که در کنار لورنس عربستان افسانه‌ای می‌جنگد، باید راهی برای رسیدن به این فناوری برتر دشمن پیدا کرده و سپس آن را نابود کنید.

Through Blood and Mud:

در پاییز سال ۱۹۱۸، نیروهای بریتانیایی برای یک حمله دسته جمعی در شهر کمبره که در فرانسه قرار دارد، آماده می‌شوند. با پشتیبانی تانک، فرمانده معتقد است دست‌یابی به پیروزی حتمی خواهد بود اما تانک Mark V یک نقص بزرگ دارد: قابل اطمینان نیست. به خدمه تانک ناکارآمدی ملحق شوید که در پشت خطوط دشمن به روش خود مبارزه می‌کنند و کار کردن با یکدیگر را یاد می‌گیرند.

Avanti Savoia:

ایتالیا و امپراتوری اتریش و مجارستان در میان رشته کوه‌های آلپ به بن بست رسیده‌اند. آن‌ها در کوهی پوشیده شده از برف که فشار زیادی وارد می‌کند، در حال مقاومت هستند و هیچ کدام از ارتش‌ها قادر به یافتن راهی برای بیرون راندن دشمنان خود نیستند. در عین حال، گروه بزرگ ایتالیا یعنی Arditi آماده یک چنگ غیر معمول می‌شود. زره‌های Arditi را بر تن کنید و به سوی کوهستان بروید چراکه ایتالیا و نیروهای اتریشی با یکدیگر در قلعه برخورد می‌کنند.

The Runner:

امپراتوری بریتانیا با حمله نیروهای دریایی بی‌سابقه میهن عثمانی، ایجاد یک جبهه جدید را در نظر دارد. کشتی‌ها برای “فرود گالیپولی”، روز “دی” جنگ جهانی اول  که بیش از نیم میلیون نفر از مردان جنگ‌جو را با خود حمل می‌کند، جمع‌آوری شده‌اند. به عنوان یک دونده آنزاک، شاهد یک بمباران حماسی و فرود ساحل باشید. همچنین باید پیام‌های فوری زندگی یا مرگ در سراسر خط مقدم را به‌صورت پنهان تحویل دهید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید